2752
2734
عنوان

راحتی همکار خانم شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 36 پست
واي حس خوبی نگرفتم، درسته اینکه به یکی بگی پریودم جرم نکردی ولی حالا یه چایی خوردن یا نخوردن اونقدرا ...

منم اصلا کاش نمیرفتم نمیدونم به خاطر فضای بیمارستان بود یا این اتفاق یا چی وقتی برگشتم مودم اومد پایین. جوری که شوهرم زنگ زد باهاش حرف زدم گفت گریه کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا حق بهت میدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
منم اصلا کاش نمیرفتم نمیدونم به خاطر فضای بیمارستان بود یا این اتفاق یا چی وقتی برگشتم مودم اومد پای ...

سخت نگیر عزیزم، من خودمم اگه جای شما بودم شاید حس خوبی نمیگرفتم، اصولا ما خانمها منظور و احساس همدیگرو خیلی خوب و خیلی زود می‌فهمیم و درک میکنیم، اما آقایون اینطور نیستن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
منم اصلا کاش نمیرفتم نمیدونم به خاطر فضای بیمارستان بود یا این اتفاق یا چی وقتی برگشتم مودم اومد پای ...

نه عزیزم ناراحت نباش شاید خدا خواسته بری این خانم ببینی چقدر راحته حواست باشه بهش.سخت نگیر به خودت

2706