2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بستگی به خودت داره...

از نظر عده ای که با دانشگاه رفتن به اهدافشون رسیدن و به درآمد و موقعیت اجتماعی خوبی رسیدن قطعااا دانشگاه رفتن مهمه و بهت توصیه میکنن که دانشگاه بری ... 

از طرف دیگه  عده ای که دانشگاه رفتن هیچ تاثیری توو زندگیشون نداشت و به درآمدی هم نرسیدن دانشگاه رفتن به درد نمیخوره !!

حالا ببین خودت کدومی ؟؟؟!  

2731
ببین بستگی به خودت داره... از نظر عده ای که با دانشگاه رفتن به اهدافشون رسیدن و به درآمد و موقعیت ا ...

من نظرم اینه که چرا عمرم‌ رو الکی هدر بدم برای دانشگاه که آخرشم باز با مدرکم نتونم جایی کار کنم به جای این چند سال دانشگاه رفتن زودتر میرم وارد بازار کار میشم

ببین بستگی به خودت داره... از نظر عده ای که با دانشگاه رفتن به اهدافشون رسیدن و به درآمد و موقعیت ا ...

آدمای دور و برم اکثرشون پشیمونن از رفتن به دانشگاه و هدر دادن وقتشون 

من نظرم اینه که چرا عمرم‌ رو الکی هدر بدم برای دانشگاه که آخرشم باز با مدرکم نتونم جایی کار کنم به ج ...

قطعا نظر خودت مهمه ... 

ولی خب دانشگاه رفتن همه ش که درآمد نیست ... بالاخره سطح تحصیلاتت بالا میره ... 

اگر قلبا راضی نیستی نرو ... مهم اینه خودت با خودت حال کنی و به خودت افتخار کنی ...