2733
2739
عنوان

شوهر احمقم

188 بازدید | 5 پست

رفتم کادو براش خریدم یه لباس امدم خونه با شوق و ذوق دادم بهش میگه نمیخام اصلا نگاهشم نکرد ن دعوایی کرده بودیم ن هیچم فقط خیلی بی احساس و سرده احمقه اصلا محبت بلد نیست منم گفتم شعور تشکر نداری دل ادمو نشکن من با ذوق برات خریدم رفتم گریه کردم الان هی حرف میزنه جوابش نمیدم فکنم فهمیده کارش بد بود ولی انقد مغروره ک حاضر نیس بگه ببخشی

شد شد نشد به درک😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من تولدم صد تومن داد بهم با کلی ذوق و شوق و بغل و اینا ، منم بهش گفتم فقط همین؟ و اصلا خوشحال ن ...

تروخدا قدرشو بدون همین که با شوق و ذوق ومحبت بهت داده یه دنیاس خودش ادما اشتباهی کنار هم قرار دارن باید یکی مثل شوهر من گیرت میومد قدر عافیتو میدونستی این هیچی نمیده هیچ طلبکارم هس تازه میگه همین که شوهرتم هدیس انقد خودشو میگیره😕

شد شد نشد به درک😊
2728
همسر من تولدم صد تومن داد بهم با کلی ذوق و شوق و بغل و اینا ، منم بهش گفتم فقط همین؟ و اصلا خوشحال ن ...

منم میرم لباسو پس میدم بجاش برا خودم خرید میکنم 300پولشم دادم ادمی که قدرنشناس باشه لیاقت هیچی رو نداره هیچ 

شد شد نشد به درک😊