2733
2739
عنوان

دوستانی که شوهرشون بهشون خیانت کرده بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 55 پست
دقیقا ی لحظه فکرشو کن زنشون اون کارو کنه گردنش و میزنن مس اشغال پرت میکنن از زندگیشون میندازن بیرون ...

لطفا برام دعا کنید من خیلی حالم بده خیلی خیلی درمونده شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخدا من روزهاست مداوم در حال اشک ریختنم اون دائم حرف از چیزی نشده تموم شده فراموش کن میزنه

توام الکی ولی با لحن خیلی جدی بهش بگو میخام همین کارو بکنم باهات ک توباهام کردی ببینم واکنشش چیه صد درصد میزنه سیم اخر اونوقت بگو حالا دیدی من هنو نکردم تو اینجوری میکنی نمیتونی حتی حرفشم هضم کنی بعد همش ب من میگی چیزی نشده

خدایاشکرت  
لطفا برام دعا کنید من خیلی حالم بده خیلی خیلی درمونده شدم

سختیش ۲۰ روزه بعد ۲۰روز یادت میره منکه بعد ۲۰روز انگار ن انگار همچین ادمی و دوست داشتم ..

میگذرع خودتو ناراحت نکن یروز میاد خندت میگیره که چرا اصلا برات مهم بود و خودتو عذاب میدادی بخاطرش

2742
لطفا برام دعا کنید خیلی خیلی درمونده شدم 

خدا ب دل شکستت صبرو ارامش بده انشالاه ب حق چادرخاکی بی بی زهرا دوباره عاشق هم بشین و چشم و دل شوهرتم سیربشه تاابد دنبال این کارا نره و عاشقانه کنارهم بمونین باز زندگیتون پر ارامش بشه.

اون هر ز ه هم تاوان کارشو بده

خدایاشکرت  
لطفا برام دعا کنید خیلی خیلی درمونده شدم 

توام خیلی بهش فکر نکن و اشک نریز چون این وسط فقط تو داغون میشی ن شوهرت ن کسی دیگه ایی بزار خودتو دوس داشته باشی ب فکرخودت باش 

خدایاشکرت  
توام الکی ولی با لحن خیلی جدی بهش بگو میخام همین کارو بکنم باهات ک توباهام کردی ببینم واکنشش چیه صد ...

اتفاقا گفتم اگه جای من بودی چیکار میکردی با کمال آرامش میگه فراموش میکردم 

2738
موقعی که خیانتش رو فهمیدین بچه داشتید که جدا نشدید؟

بله بچه داشتم 

ن گلم بخاطر بچه هام جدا نشدم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
خیلی وابستش بودم خیلی بهش علاقه داشتم خیلی زندگیمون خوب بود خیلی خیلی خیلی سختمه و اصلا هضمش نمیتونم ...

بله گلم منم همیطور بودم ولی  فهمیدم ارزشش رو نداشت

وقتی اون نخواست چرا من باید خودمو بخاطرش نابود کنم

چرا ما زنا فقط تلاش میکنیم 

برات مهم نباشه از این ب بعد فقط ب خودت و روحیه ات برس اونم سرش ب سنگ میخوره

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد