2737
2739

من چند وقت قبل مچ شوهرم رو گرفتم فهمیدم بعد ۱۱ سال شناختی که ازش داشتم ک ۵ سالی که همسرشم بالاخره بهم خیانت کرد الان نمیدونم باید چیکار کنم اصلا چطور رفتار کنم فقط شبانه روز گریه میکنم هیچی نمیخورم ۱۰ کیلو کم کردم چند روزه خیلی خیلی بهم ریختم هنوز باورم نمیشه شما با خیانت شوهرتون چطور برخورد کردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خیانتی ندیدم اما اگ ببینم صدرصد منم خیانت می کنم جیگرم خنگ شه 

اگه کسی فحش بده تو هم میدی؟ هیچوقت دهنت رو نجس نباید بکنی دیگه درسته؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2740

ینی خدایی ارزشش داشت اینجوری خودت داغون کنی 

غرور هم خوب چیزیه

گلم کاری ک من کردم رو نکن الان ۲۶ سالمه ولی انگار ۴۰ سالمه

مگ ادم چقد میخواد زندگی کنه بفکر جوونیت باش اصن بهش رو نده ک دیگ همچی غلطی نکنه بخدا اگ ۷سال پیش عقل الان رو داشتم اصن غصه نمیخوردم بخاطر خیانتش چون فقط خودم داغون شدم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

بعد من میگم فلانی هر زه است میره با مرد متاهل میگن حق نداری توهین کنی هیشکی نمیگه اون طرف قضیه یه زندگی نابود میشه خدا لعنت کنه هر زنی که میره تو زندگی مرد متاهل خدا فقط مرگش بده مرگ 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
جنسی بود؟؟

میگه نبوده اما پرینت خطشو گرفتم روزی ده تا ده تا پیام میدادن و کلی مکالمه داشتن ما ها حدود ۶ ماه شوهر من فوق العاده حاشا میکنه و به راحتی زیر بار نمیره قبول نمیکنه اما خب اصلا فکر نمیکنم رابطه خوبی بوده

ن اون فرق می کنه .زنش شدم براش چیزی کم نذاشتم خیانت کنه عین خودش میشم مزشو بفهمه چقدر خیانت سخته تحم ...

من واقعا چیزی کم نذاشتم و خیلی عاشقش بودم الان انقدر درمونده شدم که به همه چیز فکر میکنم الا خیانت خودکشی کردم به سختی زنده موندم 

میگه نبوده اما پرینت خطشو گرفتم روزی ده تا ده تا پیام میدادن و کلی مکالمه داشتن ما ها حدود ۶ ماه شوه ...

انشالله که جنسی نبوده باشه  من خیلی به این حساسمممم😪😪😪یه بارتوگوشی شوهرم پیام دیدم یکی بهش گفته بود واسه یه بار بیایی گناه نیست.  زنیکه اشغال

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند
2706