2752
2734
عنوان

دوستانی که شوهرشون بهشون خیانت کرده بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 55 پست
به نظرتون باید بخشید و کنار اومد که خیلی وحشتناکه واقعا یا باید طلاق گرفت و جدا شد که فوق العاده سخت ...

من خیانت دیدم ۲ماه اول ی دیوونه کامل بودم اولاش قرص خوردم دو روز بستری شدم شوهرمو ک میدیدم رد میدادم دادو بیداد یا اونو میزدم یا خودمو..

بعد۲ماه برگشتم خیانتش جلو چشمم بود و اصلا بحثی میشد کوتاه نمیومدم تا دعوا کردیم و گذاشت رف چون خونه برا منه..

دوبارع ۴ماه جدا زندگی کردم ولی اخرش بخاطر بچها کوتاه اومدم و الان تو زندگیمم فعلا خوبه اخلاقش ولی ب دلم نمیشینه 

فقط حواست باشه سر لج و لجبازی توام خیانت نکنی دلبسته یکی دیگه بشی دیگه نمیتونی برگردی سر زندگیت البته اگه بچه داری..

اگه هم بچه نداری خودتو راحت کن ی عمر پیر میشی و شکاک ک کجا رفت چیکارا کرده تو موقعی که بهم خیانت میکرد فقط خودت دیوونه میشی..

بچه داری؟ 

بعد من میگم فلانی هر زه است میره با مرد متاهل میگن حق نداری توهین کنی هیشکی نمیگه اون طرف قضیه یه زن ...

آمین من خودکشی کردم به خاطر این خیانت و به سختی توی بیمارستان جون به در بردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اون فرق می کنه .زنش شدم براش چیزی کم نذاشتم خیانت کنه عین خودش میشم مزشو بفهمه چقدر خیانت سخته تحم ...

پس فرق تو با اون چیه؟

مثل این میمونه یکی بیاد خونم دزدی منم برم دزدی کنم دلم خنک بشه

یکی جلو شوهرم لخت بشه منم برم جلو شوهرش لخت بشم تا بترکه

اگه جواب هر هرزه هر دروغگو هر آدم بدی رو با بدی بدیم دنیا جای بدی میشه

بخون یه آهنگه

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا ما رو نمیخورد

دنیا به آدم های خوب نیاز داره

واسه نسل آینده واسه بچه هامون 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2731
من خیانت دیدم ۲ماه اول ی دیوونه کامل بودم اولاش قرص خوردم دو روز بستری شدم شوهرمو ک میدیدم رد میدادم ...

نه ندارم اما خیلی عاشقش بودم الان خیلی دو دلم یه جوری هم خیلی دلزده شدم شما چی دیدی از همسرت

ینی خدایی ارزشش داشت اینجوری خودت داغون کنی  غرور هم خوب چیزیه گلم کاری ک من کردم رو نکن الان ...

خیلی وابستش بودم خیلی بهش علاقه داشتم خیلی زندگیمون خوب بود خیلی خیلی خیلی سختمه و اصلا هضمش نمیتونم بکنم

نه ندارم اما خیلی عاشقش بودم الان خیلی دو دلم یه جوری هم خیلی دلزده شدم شما چی دیدی از همسرت

من تو دوران حاملگیم رفتم خونه مادرم..

نمیومد ب منو پسرم سر بزنه زنگ نمیزد تا من پیم میدادم میگف اه دوباره شرو نکن کلا خیلی سرد بود حتی برا زایمانمم نیومد تنها رفتم درصورتی که اون پی خوشگذرونیش بود..

بعد زایمانم گف نیا خونه دعوا شد و گذاشت رف منم رفتم خونه مادرم نصف شب اومدم خونم اون نمیدونس من اومدم خونه با لبای رژی اومد داخل و عصبی که چرا اومدی تا لباشو گفتم دستو پاشو گم کرد و رف شست گف خون دندونمه..

زنگ زدم از رفیقش پرسیدم و اون همچیرو گف ، گف ما میگفتیم زنوبچه داری بچه دومت ب دنیا اومده و فلان شوهرمم میگفته به شما ربطی ندارع..

چنبار تو هموم دوران زنگ زدم رفیقش چون گوشی منو ج نمیداد ک رفیقش میگف ز زدم میگ با خانمم بیرونم..

بعد پیج دختررو پیدا کردم که تو ماشین ما استوری گرفته چنتا فیلم که تو مهمونی میرقصن پیدا کردم تو پیجش 

خیلی داغون شدم خیلی ولی الان برام مهم نیس عاشقش بودم یجوری از چشمم افتادع اگ دس دختر بگیره بیارع خونه برام مهم نیس

پرینت خط رو مگه به تو میدن؟! به صاحب خط میدن اونم‌از طریق دادگاه

یکی از خطاش به نام خودم بود آره میدن اون یکی هم که به نام من نبود توی ایرانسل من بزنی ریز مکالمات میده

من انقد دوس دارم شوهرم بهم خیانت کنه نمیدونم چرا😂😂😂😂

فک کنم واسه اینکه ی مدت ازش دوری کنم قدرم بدونه بیشتر یا خودمو براش بگیرم یا نازم بکشه واقعا خودمم دلیلشو نمیدونم   

خدایاشکرت