2733
2734
عنوان

دوستانی که شوهرشون بهشون خیانت کرده بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 55 پست
حتی میتونی ببینی چ پیام هایی داده؟

ریز مکالمات میدن اما نه متن پیام ها رو فقط با دستور قضایی میدن اونم به خودت نمیدن خودشون میخونن اگر مثلا شکایت رابطه نامشروع داشته باشی بررسی میکنن نظر میدن رابطه نامشروع بوده یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انقد دوس دارم شوهرم بهم خیانت کنه نمیدونم چرا😂😂😂😂 فک کنم واسه اینکه ی مدت ازش دوری کنم قدرم ...

خدا واسه هیچکس نیاره اصلا زندگی زیر و رو میشه وحشناک

2731
از کجا فهمیدی خیانت کرده؟  الان رفتارت باهاش چطوریه؟

از صبح تا شب سرکاره منم دائم در حال گریه و ناله هستم شبم که میاد اصلا محلش نمیزارم گریه کردنم هم که میبینه میگه بسه دیگه یه چیز بوده تموم شده رفته چقدر کشش میدی

از کجا فهمیدی خیانت کرده؟  الان رفتارت باهاش چطوریه؟

گوشیش دیدم کلی پیاماشون چطور ماهرانه تنظیم کرده بودن که کی بزن کی نزن که زنم نباشه و نبود خودم میزنم

خدا واسه هیچکس نیاره اصلا زندگی زیر و رو میشه وحشناک

اره واقعا سخته میدونم خودمم رو این چیزا خیلی حساسم ولی نمیدونم چ مرگمه دوس دارم یبار خیانت کنه حتی بهش گفتم ازادی ک بری خیانت کنی میگه هیچکی برام تو نمیشه حتی بگو ی لحظه هم نمیتونم تورو با کسی دیگه ایی عوض کنم

خدایاشکرت  
از صبح تا شب سرکاره منم دائم در حال گریه و ناله هستم شبم که میاد اصلا محلش نمیزارم گریه کردنم هم که ...

خیلی براش راحته اگ سخت نگیری دوباره کارشو تکرار میکنه

ی راهنماییت کنم الان خودمم همون کارو میکنم. 

شوهرت برات مهم نباشه اصلا  فعلا هم بچه نیار

ب فکر خودت باش برا خودت ارزش قائل شو 

برو باشگاه برو بیرون برا خودت پس انداز کن انقد تو فشار بزارش که دیگ پولش اضافی نکنه بخاد برا زن دگ خرج کنه

از صبح تا شب سرکاره منم دائم در حال گریه و ناله هستم شبم که میاد اصلا محلش نمیزارم گریه کردنم هم که ...

چقدر راحت میگیرن همه چیو مردا حالا اگه زناشون چنین کاری بکنن مث اون زن عرب سر زنشونو ازتنش جدا میکنن ولی حالا ب خودشون میرسه میگن چیزی نشده که ب این سادگی گستاخ

خدایاشکرت  
چقدر راحت میگیرن همه چیو مردا حالا اگه زناشون چنین کاری بکنن مث اون زن عرب سر زنشونو ازتنش جدا میکنن ...

دقیقا ی لحظه فکرشو کن زنشون اون کارو کنه گردنش و میزنن مس اشغال پرت میکنن از زندگیشون میندازن بیرون چون زنا ضعیفن مجبورن کنار بیان یا حالا بخاطر بچهاشونن نقطه ضعف دارن یا کسی همایتشون نمیکنه 

اره واقعا سخته میدونم خودمم رو این چیزا خیلی حساسم ولی نمیدونم چ مرگمه دوس دارم یبار خیانت کنه حتی ب ...

آخ نگو بخدا من انقدر این حرفا رو زدم و شنیدم طولانی مدت میره توی گوششون اصلا ننداز توی ذهنش شوهر من انقدر خوب بود انقدر زندگیمون خوب بود بخاطر همین شوکم و حالم خیلی بده چون ناممکن میدونستم و بهش اطمینان داشتم و خیلی وابسته و علاقه مند بودیم اما شد و حالا هم که شده زندگیمون زیر و رو شده نگو یه بار همون یه بار خیلی همه چیزو نابود میکنه چه بسا تا آخر عمر از چشمت بیفته و زندگیت داغون بشه

چقدر راحت میگیرن همه چیو مردا حالا اگه زناشون چنین کاری بکنن مث اون زن عرب سر زنشونو ازتنش جدا میکنن ...

آره بخدا من روزهاست مداوم در حال اشک ریختنم اون دائم حرف از چیزی نشده تموم شده فراموش کن میزنه

دقیقا ی لحظه فکرشو کن زنشون اون کارو کنه گردنش و میزنن مس اشغال پرت میکنن از زندگیشون میندازن بیرون ...

اره واقعا زنا خیلی مظلومن بخدا برعکس تمام حرفا بیشتر وقتا حقشون ضایع میشه

خدایاشکرت