2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4958349 بازدید | 66442 پست
من قبلا بیهوش شدم شب قبلش وصیت کردم خخخخخ ولی وقتی بهوش اومدم انگار که خواب بودم یه خواب عمیق و راح ...

من واسه سزارين سر بودم اما يه عمل سركلاژ داشتم واسه اون بيهوش شدم ولي نميدونم چرا فك ميكنم عمل بيني فرق ميكنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بالای همین صفحه سمت چپ یه پاکت نامه و یه زنگ هست،بنزین روی پاکت نامه،اسم من رادیدین قبول دوستی بزنين ...

شرمنده بازم نشد😅

اسم شما رو که میزنم میگه نتیجه ای یافت نشد🤔

2728
نعنا جان شما میدونین جهاندیده کدوم بیمارستان عمل میکنن؟یاس سفید  که نیس؟

جهاندیده تو کلینیک عمل میکنه .البته دکتر فیروزگر هم هستند ولی اونجا رزیدنتاش عمل میکنند زیر نظر خود دکتر. شما میخواین با جهاندیده عمل کنید؟ وقت عملتون کی؟

2740
عزیزم با ایشون وقت گرفتی؟ من از کاراش خوشم اومد جز نوکشون تیز بودن یه مقدار     قیمتش چقدر ...

نه پگاه جان وقت نگرفتمـ من بینی طبیعی میخوام  ک درعین حال شیک هم باشه به نظرتون کیس مناسبیه؟

نه عزیزم وقت عمل ندارم باهاشون ولی ازکاراشون خوشم اومده شماکارخراب ازش ندیدید؟

من مطبشون ی بار رفتم . نمونه ها کم بود یکیشون بینیش خیلی زیبا بود ولی یکیشون بینیش خیلی قوس داشت که من خوشم نیومد البته فهمیدم خود خانم این مدلی گویا دوست داشتن .ی خانم دیگم از بیماراشون بودن که راضی بودن وبینی زیبا و طبیعی داشتن .  

البته من که مطبشون بودم فهمیدم یه عده کلا سلیقه شون بینی نوک تیزه و از دکتر میخوان تیز باشه بخاطر همینم مدلاشون اکثرا نوک تیزه  منکه خودم با دکتر صحبت کردم تاکید کردم بینیم تیز نباشه اصلا .  ولی کلا فکر میکنم نوک بینی رو ی ذره تیز میکنن باز سلیقه ای دیگه

2706