2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4961283 بازدید | 66444 پست

[QUOTE=81591005]سلام خوب هستین.والا هر چی ذوق عمل داشتم این مدت، تبدیل به یه ترس و استرس عجیبی شده.... بینی داداشم ...[/QUO

ورم بینی برادرتون که ایشالله خوب میشه

خداروشکر مشکل دیگه ای براشون پیش نیومده

من نگران چیزای دیگه هستم🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://t.me/joinchat/IBIZvVKY2h0_CKU3krEwTQ

دوستان این لینک گروه تلگ رام که قبلا گفته بودم.چون خودم لفت داده بودم یه مدت و دسترسی نداشتم نتونستم لینکو بذارم.ولی دوباره دوستم اد کرده منو

2731

من کارای دکتر سعید ظفرمند رو دیدم خیلی خوشم اومد و پیشش عمل کردم. کاراش خیلی خوبه هزینه اش فکر نکنم کم باشه ولی زیادم نیست. کار خوب باید هزینه کرد دیگه ولی کلا دکتر منصفیه شنیدم

https://t.me/joinchat/IBIZvVKY2h0_CKU3krEwTQ دوستان این لینک گروه تلگ رام که قبلا گفته بودم.چون خود ...

عزیزم توی این گروه چرا  بینی ها درب و داغون هستن،آدم پشیمون میشه از عمل

زندگی انقدر منو به چالش کشید که فهمیدم تنها کسی که واقعا عاشقمه تنها کسی که برام میمونه پروردگار مهربونمه❤️نه خانواده نه عشق نه دوست نه….   نتیجش شد قوی تر بودن از هرزمانی💪🏻
سلام دوستان،دوروزي بود اصلا حال روحي و جسمي خوبي نداشتم، من متاسفانه حين عمل دوبار اريتمي قلبي شدم و ...

خدا رو شکر که به خیر گذشت،نمیدونم چرا از همون اول که گفتید میخواید برید پیش دکتر بصام حس خوبی نداشتم به ایشون 

زندگی انقدر منو به چالش کشید که فهمیدم تنها کسی که واقعا عاشقمه تنها کسی که برام میمونه پروردگار مهربونمه❤️نه خانواده نه عشق نه دوست نه….   نتیجش شد قوی تر بودن از هرزمانی💪🏻
من نمیدونم چجوری باید تو خصوصی صحبت کنیم؟

بالای همین صفحه سمت چپ یه پاکت نامه و یه زنگ هست،بنزین روی پاکت نامه،اسم من رادیدین قبول دوستی بزنين.واسه من پیام میاد شما قبول کردین. بعدا هر دفعه اومدن این تاثیر یه نگا به پاکت نامه بندازين...امیدوارم خوب نوشته باشم

2740
منم پسرمو نگاه میکنم گریم میگیره. که اگه بلایی سرم. بیاد تکلیفش جی میشه. تازه.هنوز عزممو جزم نکردم ب ...

واي منم همينطورم از طرفي خيلي دوس دارم عمل كنم از طرفي ميگم يه وقت نميرم الكي با دست خودم بچه م يتيم شه .فكرش ديوونم ميكنه ،نميدونم واقعا كسايي كه قبلا بيهوشي داشتن هم اين مشكل براشون پيش مياد ؟!

دوستان به نظر شما محبی ونادریان با یحیوی کدوم بهترن من بهترین رو میخوام هزینه مهم نیست میخوام نتیجه ...

شما كي رو انتخاب كردين ؟منم محبي و يحيوي رو زير نظر دارم به اضافه يكي دوتا ديگه 

عزیزم توی این گروه چرا  بینی ها درب و داغون هستن،آدم پشیمون میشه از عمل

خخخخخ...ببین تو این گروه از شهرهای مختلف و دکترای مختلف هستن بینی هاشونم تازه هست.ولی منم زیاد نپسندیدم به جز چند تاشون.

البته دو سه نفرشون هم بینی هاشون خراب شده و ناراضی هستن

واي منم همينطورم از طرفي خيلي دوس دارم عمل كنم از طرفي ميگم يه وقت نميرم الكي با دست خودم بچه م يتيم ...

من قبلا بیهوش شدم شب قبلش وصیت کردم خخخخخ

ولی وقتی بهوش اومدم انگار که خواب بودم یه خواب عمیق و راحت.اینم بگم که همش آدم تا یکی دو روز گیج و منگه و همش چرت میزنه.من این حس گیج و منگیشو خیلی دوس داشتم خیلی تجربه باحالی بود.البته چند سال پیش واسه عمل سزارین بودش.چون سزارین زمانش کمتره و چند سال پیش هم مواد بیهوشی تا این حد تقلبی نبود.شش سال پیش بود

2706