2752
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4968951 بازدید | 66452 پست
من اخر نفهمیدم دکتر بصام چه برخوردی کرده؟خوب یا بد؟    

خيلي خونسرد و ملايم ولي در عين حال جوري كه لا پوشوني بشه و دفاع از دكتر بيهوشي، من پرسيدم اخه دليلش چيه گفتن پيگير نشو سخت نگير خيلي، خوبي نميخاد عمل كني اصن، برادر من بودي نميزاشتم عمل كني، 

اخه اين نشد جواب،شما ميگين ايراد از توعه نه دارو، باشه بگين چمه برم خودمو درمان كنم روزي نياز ب يك عمل واجب داشتم بدونم چيكار كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خيلي خونسرد و ملايم ولي در عين حال جوري كه لا پوشوني بشه و دفاع از دكتر بيهوشي، من پرسيدم اخه دليلش ...

در مجموع میتونم بگم که رفتار دکتر بصام هم نوعی لاپوششی خطای همکار و بیمارستانه و عدم قبول ایراد . الان هم احتمال میدن نکنه مشکلی پیش بیاد به همین خاطر گفتن دیگه عمل نمیکنن.   بیمارستان اینه وای به حال کلینیک   . من چقدر بین بصام و جهاندیده دو دل بودم و منتظر بودم نظرتون بعد جراحی بشنوم تا صددرصد وقتم با یکیشون هماهنگ کنم ...  واقعا جامعه پزشکی ما دیگه وجدان کاری ندارند

واقعا نمیدونم چی بگم اولا که واقعا جای شکرش باقی هست که الان سالمید آقا نوید.با توجه به اتفاقی که واسه دختر بوشهری طفلکی افتاده واقعا شکر که سالمید...دوما باید حتما حتما هم دست از سر بصام و بیمارستان برندارید تا به نتیجه برسید هم اینکه یه دکتر دیگه برید تا از نظر سلامت جسم بررسی بشید تا اگه به قول خودتون بعدا قرار شد عمل کنید و بیهوشی بگیرید مطمئن باشید از همه لحاظ...

مثلا من خودم فاویسم دارم باید حتما قبل از بیهوشی و حتی بی حسی دندانپزشکی هم به دکتر بگم.

البته من یه بار بیهوش شدم قبلا

آقای نوید همین که الان سلامت هستین خداروشکر ولی کامل پیگیری کنید هرچند که چنان همه چی رو تظاهر می کنن که شما مقصر هم میشین ولی دکترهای دیگه برید سلامتتون رو بررسی کنید و شاید بتونید از توضیحات اونا بتونید متوجه بشید که چه اتفاقی ممکنه سر عمل و بیهوشی واستون پیش اومده باشه

خداروشکر که بخیر گذشته. ولی مطمین باشید آخرش همه کاسه کوزه رو سر مریض میشکنن که ایراد از تو بوده. منم یه عمل که انجام دادم هموگلوبینم افت کرد و خونریزی زیادی دادم هیچکی هم. زیر بار نمیرفت که مشکل از جیه. اخرش گفتن مشکل از خودت بوده مشکل انعقادی داشتی

من بعد از ۲۰ سال انتظار عمل بینی حالا که خودم رو اماده ی این کار کرده بودم این اتفاق ها افتاد😞اصلا موندم چیکار کنم

از یه طرف میگم از هر ده نفر ۸ نفر  عمل کردن و زنده ان

از یه طرف میگم اگه چیزیم بشه بچه هام چی میشن

اول اسفندم که تو همون یاس سپید وقت عمل دارم

شما بودین چه میکردین؟

بچه ها از روز چندم عمل تونستین از بینی نفس بکشین ؟ ... بینی من کاااااااااااااامل بسته ست.... کاااااا ...

طبیعی عزیزم منم دقیقا همینجوری بودم ولی من زود خوب شدم دست دکتر ماریا مرادی جانم درد نکنه   

من ديروز همينكارو كردم، رفتم بيمارستان ايرانمهر دكتر عليپور جراح قلب، نوار قلب گرفتن و اكو، يه هولتر نبضي ٢٤ ساعته هم بهم وصل كردن، همونجا هم نامه سلامت قلبيمو دادن،من بارها به دكتر گفتم من ورزشكارم و هفته ايي دوبار كوهنوردي ميكنم ،هيچ مشكلي ندارم ، ولي باز هم ميگفتن قلبتون مشكل داره،جالب اينجاست كه دكتر انكال سي سي يوي بيمارستان ياس هم گفت مرخصش كنيد سالمه، وگرنه ميخواستن شب نگهم دارن ، و هزينه هاي ميليوني ازم بگيرن

من بعد از ۲۰ سال انتظار عمل بینی حالا که خودم رو اماده ی این کار کرده بودم این اتفاق ها افتاد😞اصلا ...

منم پسرمو نگاه میکنم گریم میگیره. که اگه بلایی سرم. بیاد تکلیفش جی میشه. تازه.هنوز عزممو جزم نکردم برا عمل. برا سال آینده میخواستم. ولی با این تفاسیر بازم شک و دودلیم خیلی بیشتر شد. مخصوصا اینکه همسرمم زیاد راضی نیست. نمیدونم ولی خودم دوست دارم ایرادات بینیم رفع بشه

2706