2752
2734
عنوان

یه تیکه الماس نایاب از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 76 پست

منم اولش که رفت فکر کردم الماس از دست دادم ولی بعد مدتی وقتی منطقی نگاه کردم متوجه شدم اون موقع از نظر من الماس بوده وگرنه پِهِن هم نبود فقط من خیلی چشامو بسته بودم و عقلم کار نمیکرده

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
کاش اونم به این دید به من نگاه میکرد فکر کنم براش سنگ بی ارزش بودم تا الماس

قطعا که اینجور نیست

قدر گوهر را گوهر شناس داند

من و گنجشک دلم غرق در تماشای تو بودیم       تو بی خبر پر زدی بر ایوان دگر😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه منظورتون جنس مخالف هس،وقتی خودش خواسته بره پیگیرش نمیشم،چون اگه واقعا الماس بود یهو و بی دلیل نمیزاشت بره،ادب حکم میکنه ک حداقل دلیلش بگه و حرفام گوش بده

کلا کسی ک میخواد بره و نمیشه بزور نگه داشت،اون منو نخواست منم بی خیالش میشم

2731
حرفتون منطقیه اما وقتی رفتنش جوری باشه که حتی فرصت بهت نده که باهاش خداحافظی کنی ، چجور آشتی کنی ب ...

بستگی داره طرف مقابلم چه نسبتی باهام داشته باشه

اگه رل باشه که شاید تلاش کنم ازش فرصت بخوام 

اگه دوست باشه که میذارم بره و برام مهم نمیشه

بعدشم بستگی به رفتار خودمم داره که چی باعث شده طرف مقابلم حتی حاضر نشه بهم فرصت بده!!

اگه رفتارم طوری باشه که قابل فرصت دادنه 

دیگه اون آدم الماس نایاب نیست،چون اگه برات ارزش قائل بود حداقل فرصت میداد خداحافظی کنی

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
یه چیزی بگم...حالا اومدم وسط حرفتون ببخشید...منم خدافظی نکرده رفت کسی ک دوسش داشتم ...بعد ۵سال همش ب ...

خواهش میکنم

دقیقا، اما من حسم در موردش دروغ نمی گفت که خود الماس بود

فقط دو حالت داره یا رفته ک دیگه نباشه یا به حالت قهر رفته اگه بینتون بحثی اتفاقی چیزی پیش اومده باشه

اگه دومین مورد باشه نمیدونم چرا شما آقایون به خودتون فشار نمیارید فقط مات میمونید رفتنمونو نگاه می‌کنید

تمام دردهای آدمی ناشی از روابطش با دیگران است:شوپنهاور  
به نظر من اگه مرتکب خطایی شدین ک بخشیدنی نباشه،نمیشه کاریش کرد.اما اگه موضوع غیر از اینه،و اگه مخاطب ...

راستش بحث وابستگی عاطفی و یا مهم بودن جنسیت طرف مقابل نیست بحث اینه که شما تو ذهنتون از یکی تصوراتی میسازی که بخاطر بودنش به زندگی امیدوار میشی بعد یهو بذاره بره قطعا دچار شوک خیلی بدی میشی. نه کاری نکردم 

تعریفتون از الماس چیه؟ و اینکه چند سالتونه؟

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨

الماس یا نوک مداد کربن خالص هستن وقتی رفته دیگه چه ارزشی داره که چی بوده.بره به سلامت 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2706