2733
2734
عنوان

بیمارای دکتر فرزانه رفایی منو راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 45 پست
من چندماه پیش انجام دادم خیلی رفایی کارش بیسته خیلی تمیز کار کرد برام از دوتا پزشک دیگه هم. گواهی سل ...

دوست عزيزم سلام واقعا راست ميگيد يا تبليغه حرفاتون؟

گواهى سلامت گرفتيد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبه این تایپیک

بنظر من فقط تبلیغه

ای بانوی شرقی بعد از ده سال زندگی یاد گرفتم : اگر مرد من خیانت کند مقصر من نیستم  که او خود را به بهایی اندک فروخته  اگر فرزند من کج رود باز هم من مقصر نیستم او خود خواسته این راه را انتخاب کرده، من در زندگی برای این دو فقط یک راهنما هستم خودشان تصمیم گیرنده هستند...من تمام تلاشم را کردم که به آن ها درست زندگی کردن را بیاموزم وقتی نمی خواهند یاد بگیرند کاری دگر از من بر نمی آید و این را خوب می دانم که هر که را در گور خود می خوابانند ... من فقط مسئول رفتار و کردار خود هستم نه دیگران...  و این  نصیحت از من به تو ، مردان این سر زمین خوب یاد گرفته اند هر غلطی که دلشان می خواهد کنند و دیواری کوتاه تر از زنان خود نمی یابند...  بعد از سال ها یاد گرفتم که قوی باشم و در لحظه زندگی کنم به خودم ببالم و از زندگی کردنم لذت ببرم ، لذت ببرم اما گناه نکنم خرج کنم اما کمی هم جمع کنم ... کلام آخر ای بانوی شرقی قوی باش برای خودت زندگی کن و لذت ببر💖
2731
2740

بچه ها سلام   من امروز صبح رفتم یک متخصص زنان  دکتر نیرومنش منو معاینه کرد اصلا متوجه ترمیمم نشد بهم گواهی سلامت داد  واقعا رفایی کارش محشره  خدا نگهدارش باشه اینقدر که کارش خوبه    و تمیزه   دکتر به اون باتجربگی متوجه ترمیم نشد   فقط پیش دکتر رفایی ترمیم کنید   کارش حرف نداره

بچها من شدیداااا نیاز به ترمیم بکارت ذارم هر جا میرم هرجامیخونم  دکتر رفایی رو پیشنهاد میدن  کسی میدونه چطوریه !؟؟ نوبت گرفت   عمل  کرذن    تهران فقط عمل میکنن تورو خدا موقعیتم اوژانسیه   میخوام فقط رفایی عملم کنه پولشم حلالش  فقط چکار کنم  زود نوبت میده؟؟

بچها من شدیداااا نیاز به ترمیم بکارت ذارم هر جا میرم هرجامیخونم  دکتر رفایی رو پیشنهاد می ...

عزیزم منم هفته  دیگه  پیش دکتر رفایی نوبت دارم    خیلی تعریفشو شنیدم   شما انجام دادی ؟؟؟

سلام عزیزم انجام دادی ؟ اگه پیامم رو دیدی حتما بگو چطور شد باشه ؟

سلام بله انجام دادم  و دوره درمان تمام شد دکتر رفایی معاینه کرد و گفت عالیه    رفتم دوتا دکتر دیگه  گواهی سلامت گرفتم  واقعا  رفایی کارش عالیه حرف نداره   صددرصد توصیه میکنم ترمیم فقط رفایی عالیه

2706