2737
2739
عنوان

شوهرمو بوسیدم منو پس زد😔

660 بازدید | 41 پست

اول اینو بگم ما عاشق همیم، هیچ مشکلی باهم نداریم

دیروز از سرکار اومده بود با ذوق رفتم بوسش کردم(ل*ب) محکم با دستش چنان زد تو سینم و هولم داد عقب که از درد نفسم رفت همونحا زدم زیر گریه

خیلی دلم شکست.😔والا همه شوهرا دنبال بوسیدن زناشونن و زنا پس میزنن، مال ما برعکسه اون ک منو بوس نمیکنه منم میرم بوس کنم اینجوری میکنه😔

وقتی دید گریم گرفت کلی عذرخواهی کرد گفت با رژ بوسم نکن

درصورتی ک رژم اصلا نمیماله، قبلا هم این کارو چندین بار کرده بود نمیدونم چشه انگار دوس نداره بوسش کنم

چندبار عذرخواهی کرد منم قبول نکردم قهر کردم واقعا دلم شکست هی صحنه ش میاد حلو چشمم ک با ذوق بوسش کردم ولی چجوری پسم زد😔

تا شب دو بار گفت نمیخوای تمومش کنی؟ میخوای قهر باشی؟ منم سرسنگین جواب دادم گفتم دلمو شکستی وگرنه هیچکی از قهر خوشش نمیاد

هنوزم قهریم، امروزم نه زنگی زده نه پیامی داده، میدونم ک الان اونم قهر میکنه چون بهش برمیخوره چندبار عذرخواهی کرده من نبخشیدم دیگ سمتم نمیاد

بنظرتون من الکی دارم کش میدم؟

دیگ بوسش نکن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکم سرد شو دیگه م سمتش نرو خودش میاد سمتت چجوری م نیاد

چند سالشه؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738

حق داری دل ادم میشکنه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

خب با رژ بدش میاد نکن عزیز من 

دختر من سه سالشه جونمم براش میدم ولی میاد دهنشو باز میکنه میزاره رو لپم از علاقه زیاد اینکارو میکنه انقدرررر بدم میاد 

یبار ناخوداگاه یکم هول دادم عقب

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه والا 

من جات بودم دفعه اول که همچین میکرد ابدا دیگه پیشقدم نمیشدم 

مرتیکه بیشعور 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

من گاهی اینجوری ام ناخواداگاهم هست

کلا از لمس شدن ناگهانی وقتی تو مودش نیستم بدم میاد حالا میخواد شوهرم باشه یا دوست و رفیقم حتی گاهی پسرم 😶

درک میکنم همسرتو

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

برعکس گفتی منم اوایل بدنبال شوهرم بدو بدو میکردم هی من نازشو می‌خریدم هی بوسش میکردم هی درخواست رابطه داشتم دیدم ن اینجوری نمیشه جاهامون عوض شده بود انگار

ی یکسالی بی محلی کردم تا درست شد

الان من زنممممم اون مرد

شمام به سرسنگینیت ادامه بده بزار بفهمه کارش بده با ی عذر خواهی چیزی حل نمیشه

شما مثل من نزار جاهاتون عوض بشه ک واسه خودت گرون تموم میشه 

2706