2703
2553
سلام  من پیش رفایی عمل کردم  ولی مشهدی ام  رفتم تهران پیشش عمل کردم  سوالتون چیه ...

سلام شما خیلی وقته عمل کردید ؟؟ سوالم دررابطه با مراقبت و استراحت هستش  مثلا چکار کنیم بهتر میشه بافت بهتر جوش میخوره  دردش چطوره ؟ چطور خانواده متوجه نشن ؟ و اینکه کی میشه ازدواج کرد    شما ازدواج کردی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام  سپیده   از چه بابت راهنمایی مبخوای ؟؟ من و دختر دوست مامانم پیش رفایی عمل کردیم خدایی هم کارش خوبه به نظرم ابنجا سوال نپرس چون تو واتساپ هر چی لازم باشه خودش بهت میگه  من هر وقت از روز سوال پرسیدم چه قبل عمل چه بعد عمل  همه رو جواب داد ه  ولی اگر سوالی داری  بگو کمکت کنم

سلام شما خیلی وقته عمل کردید ؟؟ سوالم دررابطه با مراقبت و استراحت هستش  مثلا چکار کنیم بهتر میش ...

الان نمیدونم عمل کردی یا نه؟ولی همه این سوالا وراه حلشو رفایی موقع عمل میگه  مثلا اناهیل بخوری با ویتامین سی زودتر جوش میخوره  دردم که نداره یکم سوزش که اونم قرص میده چطور بخوابی و اینا هم میگه چکار کنی خانواده اتم که بگو کمرم دردمیکنه مثلا پریودم  راه رفتن راحته اصلا استرس نداشته باش  ازدواجم دوماه بعدش  حالا داری شوهر میکنی  خبریه ؟😉😄

سلام بله عمل کردم  واقعا از رفایی و کارشون  خیلی راضی ام کلا استرس ام بیجا بود واقعا لحظه به لحظه کمکم کردن  راهنمایی کردن منم عید استراحت کردم خداروشکر الان خیلی خوبم هر سوالی دارم میپرسم راهنمایی میکنن ولی منم یک چیزی بگم 

بچه ها آناهیل و اناناس و ویتامین سی حتما بخورید خیلی اثر داره  ولی رفایی واقعا خوبه منکه عکس قبل و بعدم رو دیدم متوجه شدم چقدر تمیز و عالی کار میکنه خیلی حس خوب دارم

2714
سلام منم پیش دکتر رفایی ۲۰ روزپیش عمل کردم.  الان که خیل اوکی هستم وراضی ام. کارشون خیلی خوبه. ...

من چندماه پیش انجام دادم خیلی رفایی کارش بیسته خیلی تمیز کار کرد برام از دوتا پزشک دیگه هم. گواهی سلامت گرفتم  هر جا میری تعریفش هست خیلی مهارت داره

سلام دوستان کسی پیش دکتر رفایی عمل کرده لطفا اگ کسی هست بتونه کمکم کنه بهم بگ 

من پیش رفایی عمل کردم کارش حرف نداره.  کلی دوست و اشناهامم معرفی کردم انجام دادن همه راضی بودن. فقط برو رفایی عملت کنه

من سالها پیش پیششون انجام دادم جواب خوبی هم گرفتم خدایی خیلی خوبه هم کارش هم اخلاقش من هنوزم هر چی سوال دارم باهاشون در ارتباطم   اصلا نگران نباشیدکارشون خیلی خوبه  حتما تو این سالها هم تجربه اش بیشترم شده   خیلی معروفه تو بکارت میگن رو دستش تیست

سلام منم تازه عمل کردم  کارش عالیه  خیلی راضی ام کلا دقتش بالاست بعد عملم خیلی پاسخگو هستن ...

سلام عزيزم ميشه خدا پيغمبرى بگى از عملت رازى بودى من دارم از ترس سكته ميكنم

2706