2733
2734
عنوان

بیمارای دکتر فرزانه رفایی منو راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 45 پست

بچه ها دختر خاله دوستم رفته پیش دکتر رفایی ترمیم کرده    میخواسته  تو عقد جدا بشه  بعد تو پزشکی قانونی هم تشخیص ندادن که ترمیم شده   شناسنامه هم سفید کرفته   خدایی این رفایی کارش محشره    فقط برید پیش رفایی ترمیم کنید خیلی کارش حرفه ایه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله انجام دادم  و دوره درمان تمام شد دکتر رفایی معاینه کرد و گفت عالیه    رفتم د ...

عزیزم چقد طول کشید درد و سوزش ریز خوب بشه بتونی راحت بشینی؟ من الان دو روز نشده دارم دیوونه میشم از کج نشستن 🫠🥲 خیلی اذیتم 

2728
عزیزم چقد طول کشید درد و سوزش ریز خوب بشه بتونی راحت بشینی؟ من الان دو روز نشده دارم دیوونه میشم از ...

ببین دوستم کلا پنج روز سوزش داره. قرص دگزا رو بخور کم میشه بتادین بزن ولباس زیر هم نپوش. سشوارم خیلی موثره زود تموم میشه

سلام  من پیش رفایی عمل کردم  ولی مشهدی ام  رفتم تهران پیشش عمل کردم  سوالتون چیه ...

میشه درخواست دوستی منو قبول کنید 🙏🏻

گله نکن....شکایتم نکن ...خدا حکمت همه کارهارو میدونه...فقط مرتب بگو...ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ..

خانوما ی دکترهم هست ، من شنیدم تو استان همدان ، ولی به اندازه رفاهی معرفی نیس....ولی قیمتاش به اندازه رفاهی بالا نیس...بعدش لیزر رد میکنه ، میگه فقط با جراحی امکان پذیره ...

گله نکن....شکایتم نکن ...خدا حکمت همه کارهارو میدونه...فقط مرتب بگو...ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ..
2740
میشه درخواست دوستی منو قبول کنید 🙏🏻

قبول کردم عزیزم.  ولی حواست باشه منم از شهرستان رفتم خیلی پزشک معرفی شد ولی همه رفایی رو تاکید کردن و خوشحالم رفایی عمل کرد  پزشک شهرستان به اندازه پزشک تهران و یکی مثل رفایی که فقط ترمیم بکارت می‌کنه تبحر ندارن چون بیمار کمی عمل میکنن رفایی عملی برام انجام داده ۳تا پزشک تشخیص ندادن. خدایی بی نظیره

قبول کردم عزیزم.  ولی حواست باشه منم از شهرستان رفتم خیلی پزشک معرفی شد ولی همه رفایی رو تاکید ...

عزیزم درخواستم قبول نکردی

دوست عزیزم میشه به من کمک کنی?میخوام برم پیش دکتر رفایی عمل کنم. چطور برم  نوبت بگیرم. شما رفتی ...

ببخشید من جواب میدم   دکتر رفایی تهرانه شماره اش ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳ بهشون  تو تلگرام یا واتساپ  پیام بده اونجا راهنمایی میکنن و نوبت میدن.   اصلا استرس نداشته باش رفایی کارش محشره من خیلی خیلی راضی ام

2706