2737
2739

پدرشوهرم مادرشوهرم منو خیلی اذیت کردن از اول عقد به بابام گفتن بجای جهاز هرچقدر پول میدی خونه بخرن منم جهاز دخترت تمام کمال میخرم بماند که زد زیرش نخرید جهازمو بابام ولی نصف خونمو خرید نصفش هم شوهرم خرید یکم هم من کمکش کردم طلا بهش فروختم دادم نصف خونه بع اسممه بعد من من هیچ جهازی نداشتم وقتی اومدم خونم یه تلویزیون یه یخچال یه چندتا ظرف ظروف دم دستی کهنه داشتم خودم بعد عروسی جون کندم زیر قرض گرفتم منت کشیدم از شوهرم کتک خوردم تا بزور جهیزیمو تکمیل کنم الآنم کامل تکمیل نیست الان چند ماه پیش برادرش موتور خرید اومد سند خونه من برد گفت سند بده برای سند موتور قولنامه خونه یا سند می‌خوان بعد بردن الآنم موتورش گم شده باز سند می‌خوان پدرشوهرم که به خون من تشنه هست برادر شوهرم یه سلام بزور میده بهم میگن سند خونه رو دادگاه میخواد منم گفتم نه بابام منو اونوقت می‌کشه با شوهرم دعوا کردم الان اسکرین میزارم

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

برای موتور سند نمیخواد گولت زدن سند گرفتن ازت حالا میخان اون سه دنگ تو رو هم بگیرن 

موتور چه ربطی به خونه داره

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2706