2733
2734

@عشقشکلات    

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

نا گفته نماند این متن رو از همین جا برداشتم خیلی هم ازش نتیجه دیدم بخصوص وقتی دعوا می‌کنیم همچنین ذکر یا ودود و هر دفعه رفتین حموم موقع اتمام دوش گرفتن غسل کنید ب نیت ..غسل میکنم غسل اویس قرنی ...قربته الله همین برای محبته دوست داشتین امتحان کنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@عشقشکلات    

سلام ممنونم گلم

دوستای گلم ازعشقم جداافتادم 🥹وخیلی دوست دارم به هم برگردیم.ومهرمن تودل همسرم بیوفته؟میشه برای به هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟بگید منم صلوات بفرستم براتون
2731

عزیزم.من این ذکررو بعدنمازمخصوصش خوندم.بدون نمازهم میشه خوندش؟چندبارخوندی؟پس چرا من میخونم اثرنداره؟لطفا اگه قانونی داره بهم بگو.ممنونم☺️😊

دوستای گلم ازعشقم جداافتادم 🥹وخیلی دوست دارم به هم برگردیم.ومهرمن تودل همسرم بیوفته؟میشه برای به هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟بگید منم صلوات بفرستم براتون
عزیزم.من این ذکررو بعدنمازمخصوصش خوندم.بدون نمازهم میشه خوندش؟چندبارخوندی؟پس چرا من میخونم اثرنداره؟ ...

سلام عزیزم من بدون نماز میخونم همینجوری یه بسم‌الله رحمان رحیم میگم و شروع میکنم ب خوندن  نتیجه هم میگیرم