2752
2734
عنوان

من خونرو به سختی خریدم الان پدرشوهرم سند خونه من میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان شوهرت با توعه که نده با اینم دعوا نکن خب

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

بنده خدا داره میگه نده دیگه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
واه سند خودرو یا موتور یا هر چیز دیگه ای چه ربطی داره به سند خونه... غیر اینکه از روی سند خونه کسی و ...

اگه گرو بزارن سندو نمیدن چون سند خونمو چند ماه پیش برده بودن بعد چند ساعت آوردن 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

چرا زندگی و برا خودت زهر می‌کنی چرا با شوهرت بحث می‌کنی خو بنده خدا میگه نده توهم بگو نمیدم سرت ک نمی‌برم ببر جای دیگه قایم کن، بگو برید از فک فامیل دیگه بگیرید این خونه منه و منم صلاح میدونم ندم

خدایا شکرت♥️

اسی جدا ازموتور خیلی رواعصاب شوهرتی بنطرم اون ازشما ارومتره اگه شوهرت مشکل خاصی نداره ازخانوادش دوری کن برودکتر یکم خودتوسرگرم کن ارامش بگیری

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706