2733
2734
حتی پیش همسرتم ضعفاتو نگو.مردا اطمینان ندارن

پس به کی بگم 

دلم داره میترکه بخدا 

بابام همش به این زنا که به خودشون میرسن توجه می‌کنه حتی منو خورد می‌کنه پیش اونا 

خستم دیگه دلم یه زندگی آروم میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیج موقع از خوشیات نزار اینجا عزیزم

اشکالی نداره بزاره

چیه همه مردم غر میزنن بدبختیهاشونو اینجا میارن

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
2731
هنو هیچی نشده پدربیچاره رو فروختی به دوتا قربون صدقه ی پسر مردم... این روندو ادامه نده که بعدها نقط ...

نفروختم از کاراش ناراحتم چرا با من اینطور رفتار می‌کنه 

همش با اخم با من حرف میزنم تاحالا نشده تو جمع یکبار روی خوش بهم نشون بده 

واقعا حالم ازش بهم میخوره 

من به شدت کاهش اعتماد به نفس دارم همش بخاطر بابامه

پس به کی بگم  دلم داره میترکه بخدا  بابام همش به این زنا که به خودشون میرسن توجه می‌کنه ...

الانم این آقا نقش ناجی رو داره که با اسب سفید بیاد و شمارو ازدست این پدر خشک نجات بده

و اگر اومد،اگر اومدو ب ازدواج ختم شد، اون وقته که با کوله باری از غصه میری سراغ همون پدر ک من بچه بودم ،نتوتستم درست انتخاب کنم شماچرا گذاشتین

او در بر و ایام به کام است...
پس به کی بگم  دلم داره میترکه بخدا  بابام همش به این زنا که به خودشون میرسن توجه می‌کنه ...

اگه میخوای درد دل کنی  یه دوست بگی بهتره تا دوست پسرت تازه اگه بخواین بعدا ازدواج  کنید مطمئن باش همین ها رو میکنه یه پتک میکوبه توسرت 

۲۲سالمه بچه نیستم 

اوووو

چ عاقل و بالغ

بیییست و دووووسااال

جمع و جور کن خودتو تا بجای بابات نیومدم بزنم زیر گوشت

هرگزززز بد خانوادتو پیش همسر نامزد رل اکس کراش  ال بل

نگوووو  

او در بر و ایام به کام است...

پیش هرکسی بجز همسرت...الان مجردی حرف مارو متوجه نمیشی...هیچوقت خونواده همسر و همسر رازدار آدم نیستن اینو یادت باشه