2733
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7839 بازدید | 280 پست
من باشم نه. حاضر نیستم اسپرمی که نمیدونم مال کیه و چه شکلیه و مشکلات روانیش چی بوده بچم بشه

یعنی مشکلات روانی توی اسپرم هم هست؟

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه از نظر شرعی مهم باشه باید به مرجع تقلیدش رجوع کنه نه اینجا ...روش جایگزین برای باروری هست وخیلیا ...

من اصلا در این مورد آگاهی و اطلاعات کافی ندارم، فقط چون خواهر خودمم شرایطش مثل ایشون و همسرش هست و کلینیک ناباروری رفتند، اونجا بهشون گفتند باید جنین اهدایی بگیرید، خواهرم سالمه و تخمکهاش خوب هستند، متاسفانه همسرش مشکل داره و راههای مختلف درمانی رو امتحان کردند و جواب نگرفتند 

2742

نه نظر شخصی منه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740
مشکلی نداره قبول کزده دیگه  حتی پیشنهاد داد از داییم بگیرم با سرنگ وارد کنم ک گفتم بخاطر ژنتی ...

امکان نداره از محارم بشه گرفت فقط از برادر شوهر و یا اهدایی

دکترت رو حتما عوض کن

نمیدونم چرا تخمک اهدایی رو راحتر قبول میکنن  اما اسپرم اهدایی رو نه همه جبهه میگیرن خب کارایی هردوشون یکیه دیگه 

بلاخره نیمی از اون بچه برای زوجه .

اکثرا میگن جنین اهدایی اما جنین شباهتی با پدر و مادرش ک به دنیا میارنش  نداره 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
بیمارستان همههه جوانب چک میکنه حتی ضریب هوشی اون مرد سلامت جسمی و روانیش همهه چیش

بیمارستان برام‌ ملاک نیست 

تودم باید چک کنم 

شاید از نظر بیمارستان یکی اوکی باشه ، از نظر من چلغوز باشه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706