2752
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7853 بازدید | 280 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دلم برای بچه ای که قراره دنیا بیاد و دارن سر اینکه چجوری بدنیا بیارنش میسوزه 

می فهمی ؟

این دنیا اصلا قشنگ نیست 

بچه مون برا چیه 

مگه اینجا کاناداست

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

من خالم مشکل شما رو داشت شوهرش بچه اش نمیشد 15 سالی باهم بودن اخر شوهرش بهش خیانت کرد خاله منو طلاق داد رفت یه زن دیگه گرفت کلی خرج کرد اخر بچه دار شدن ولی خاله من چون دیگه سن بچه دار شدنش گذشته بود ازدواج دوم هم کرد ولی دیگه بچه دار نشد 

خلاصه تو این مسائل زنه که میبازه امیدوارم مشکل شما حل بشه

اولن خودت و شوهرت سمت خرافات و جادو نرید،دومن وقتی اسپرم از یکی دیگه بگیری دیگه شوهرت چه از لحاظ دینی و شرعی چه از لحاظ علمی پدر اون بچه نیست،سومن هیچ مردی راضی به این کار نیست اگر هم شوهرت قبول کرده برای اینکه خیلی بهش سرکوفت میزنی و مطمعن باش بعدا میزنه زیر همه چی و همه چیز و تلافی میکنه،چهارمن مگه اونایی که بچه دارن چه افتخاری کسب کردن که اون شوهر بدبختت رو کچل کردی با بچه،ته تهش بچه بیاری میخوای یک عمر زحمت بکشی بره با یکی دیگه زندگی کنه به تو هم نگاه نکنه حتی نگه زنده ای یا مرده،آخرش هم می مونی با شوهرت ،حالا فک کردی بچه بیاری چی میشه ؟نگران نباش فقط مسولیتت و بدبختیت بیشتر میشه،یک بار خودت و بزار جای شوهربدبختت اگه مشکل از تو بود دوستداشتی اون بخاطر بچه بره از شکم یه زن دیگه چیزی برداره و بچه بشه مال خودش و اون طرف و توهم هیچ نسبتی بابچه نداشته باشی یا دوسداشتی بخاطر بچه دارنشدنت طلاقت رو بده و بهت سرکوفت بزنه؟لطفا نکن این کارو تو با اخلاقت داری روز به روز دل شوهر بدبختت رو بیشتر میشکنی.یکم از انسانیت و انسان دوستی بویی ببرید

اره بابا هیچ غیرتی رو اسپرم شوهر و تخمک خودم ندارم هر چیزی ک زندگیتو خوب میکنه انجام بده.  د ...

شاید برای این خانوم اون بچه بهشت باشه ولی واسه اون آقا جهنمه چون از خون و رگ و ریشه ی خودش نیست

شاید برای این خانوم اون بچه بهشت باشه ولی واسه اون آقا جهنمه چون از خون و رگ و ریشه ی خودش نیست

جهنم کجا بود

زندگی داره بهشون سخت میگذره 

هر کاری ک ب بهبود شرایط کمک میکنه هر دو طرف باید انجام بدم

خدایا کمک مردمان کشورم کن.