2752
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7853 بازدید | 280 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان راضی هستیم جفتمون ولی میترسم اینده اتفاقی بیوفته یه وقت بگم کاش نگرفته بودم

اره اینده پیش بینی نشده هست 

ولی به نظرم اینکار رو نکن 

خدا بزرگه ان شاءالله خدا به دلتون نگاه کنه 

اسپرم اهدایی رو  که اقایون رسما میگن اونجوری که دیگه بچه ی من نیست که و... 

یه راه دیگه پیدا کن بع نظرم 🌹

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
چقد مزخرف ان ک برای ب سرپرستی دادن بچه انقد شرایط سخت میذارن واقعا اگ ی مقدار آسون ترش کنن خیلیا بچه ...

عزیزم منم مثل شما همین فکر رو میکردم، ولی چند وقت پیش یکی از آشناها که یه خانم مجرد با حدود سن ۴۵ ساله بودند و تجربه یک ازدواج ناموفق هم داشتند، به خاطر تنهایی و علاقه شدید به بچه کلی تلاش کرد که از پرورشگاه بچه بگیره، گمانم پروسه این کار و فرایند تقریبا دو سال طول کشید، ایشون شاغل هستند و تحصیلکرده و از نظر مالی و خونه و زندگی هم اوضاع نرمالی دارند، دو سال تمام دوره ها و مشاوره های روانشناسی و کلی فرایند دیگه رو طی کرد و بعدش صلاحیتش تایید شد و به انتخاب خودش یه دختر ۸ ساله گرفت چون با توجه به سن خودش قانون اینطور هست بچه نوزاد بهش نمیدن، خلاصه کلام، هر کس اون دختر بچه رو میدید عاشق چهره و رفتار و فهم و اعتماد به نفس خوبش میشد، تو پرورشگاه بزرگ شده بود ولی خیلیییی بچه باادب و با روابط عمومی عالی بود، 

اما این خانوم نتونست باهاش کنار بیاد، چون تصورش از بچه و بچه داری یه چیز رویایی بود، ایشون فکر میکرد دور از جون بچه یه چیزی مثل حیوان خانگی هست که هر چی بگی اطاعت کنه و مطیع بی چون و چرا باشه، اصلا باهات بحث نکنه و هر چی میگی بپذیره، قدردان خودت و خانواده ات باشه و حتی اگر مثلا بحثی با خواهرزاده ایشون پیش اومد اون بچه وظیفه داره کوتاه بیاد 

رفت اعلام کرد من این بچه رو نمی‌خوام بچه مشکل داره، گستاخه، فرستادن مشاوره، چندین مشاور گفتند بچه کاملا نرماله و ایراد از تو هست، تو مشکل داری و باید بیای تراپی، قبول نکرد، 

بعد از ۶ ماه، که البته اون ۶ ماه هم آزمایشی بود، ولی بچه ایشون رو مامان صدا میکرد، برد بچه رو پس داد 

و دیگه هم انگار دنبال بچه نیست 

ببین تازه این همممه منتظر موندم بود، بچه رو خودش انتخاب کرده بود، قبل از اینکه بیاردش خونه کلی باهاش وقت گذرانده بود و با هم مشاوره رفته بودند، ولی اینجور شد و با اعصاب و روحیه و آینده ی طفل معصوم بازی کرد 

الان همه مون از دست اون خانم ناراحتیم و همه بهش گفتیم اشتباه بدی کردی، ولی خودش قبول نداره اشتباه کرده، مشاور و روانشناس هم گفتند مشکل از تو هست، این مشکل و این طرز فکرش هم فقط وقتی بچه رو آورد خونه با هم زیر یه سقف زندگی کردند معلوم شد، وگرنه قبلا کلی مشاوره رفته بود و کلی تست های شخصیتی جورواجور داده بود ولی انگار چون دلش می‌خواسته هرطور شده بچه بگیره تو همه شون خودش رو مشتاق و نرمال نشون میداده 

برا همین به نظر من برا جلوگیری از آسیب روانی بچه ها باید انقدر سخت بگیرن 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
خوب جنین هم معلوم نیست مال کیا بوده؟

فقط از زن و شوهر میگیرن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
الان راضی هستیم جفتمون ولی میترسم اینده اتفاقی بیوفته یه وقت بگم کاش نگرفته بودم

استارتر شما باید جنین اهدایی بگیری 

بیشتر تحقیق کن از جاهای معتبر، خصوصا جنبه شرعیش رو هم حتما از جای معتبر بپرس 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
خیلیا احتیاج ب روش های کمک باروری دارن نظرات ما خیلی تاثیر گذاره 

اگر روش میپرسیدن روش های مختلفی بود استارتر نظرمون رو درباره اسپرم اهدایی پرسید

این کار تو دین و مذهب من بصورت کلی رد شده و حرام اعلام شده!

حالا اگر کسی خواست انجام بده میتونه ب اندازه من براش مهم نباشه با نه بره خودش تحقیق کنه شاید من اشتباه میکنم

بیشتر از ده نفر اینجا گفتن مشکل شرعی داره!

استارتر شما باید جنین اهدایی بگیری  بیشتر تحقیق کن از جاهای معتبر، خصوصا جنبه شرعیش رو هم حتما ...

اگه از نظر شرعی مهم باشه باید به مرجع تقلیدش رجوع کنه نه اینجا ...روش جایگزین برای باروری هست وخیلیا تایید کردن و پنجاه درصد ژنتیک مال خودشون هست و علاوه بر همه این مسائل هزینه کمتری هم داره نسبت به روش های دیگه

اگر روش میپرسیدن روش های مختلفی بود استارتر نظرمون رو درباره اسپرم اهدایی پرسید این کار تو دین و مذ ...

صدنفر بیان بگن نه هزار نفر بیان بگن نه چه اهمیتی داره؟؟؟باید به مرجمع تقلیدش رجوع کنه...