2733
2739
عنوان

کسی هست حس شیشم داشته باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 41 پست
اره قطعی پاسخ مثبته و عقدی در پی اون در راهه لباستو سفید ساده ولی شیک حس میکنم 

خیلی ازت ممنونم نمیدونی چقدر نیاز داشتم 😍

ببخشید هعی سوال پشت سوال دارم 

ببین حست بهت میگه ک مادرم راضیه یا نه؟!

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
درسته سقط داشتم . خدا از دهنت بشنوه.مرسی گلم ان شالله شما هم به خواسته دلتون برسید

مرسی عزیزم امیدت به خدا باشه برات دعا میکنم انشالله حاجت روا شی ولی بچه اولت دختره حسم میگه 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ازت ممنونم نمیدونی چقدر نیاز داشتم 😍 ببخشید هعی سوال پشت سوال دارم  ببین حست بهت میگه ک ...

مادرت راضیه پدرت هم نسبتا راضیه ولی علت مقاومتش و نمیفهمم شاید شک داره ولی خیره

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2728
میشه لطفا منم بگی دعات میکنم چند وقت دیگه ازدواج میکنم

دوسال و سه ماه دیگه تو رو در عقد یا نامزدی حس میکنم

مادرت راضیه پدرت هم نسبتا راضیه ولی علت مقاومتش و نمیفهمم شاید شک داره ولی خیره

❤💋🌹ایشالله به هرچی میخوای برسی عزیزم خدا خیرت بده 

به نظرت ازدواجم به خیرمه خوشبخت میشم؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
اصلا حال حوصله تمرکز ندارم ۳۹۰ تا جواب حس ششم دادم شرمنده 

تروخدا بگو من کی باردار میشم  

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2740
ببخشید میپرسم شما و ایشون چند سالتونه چند وقته با همید

من سال اینده 18سالمه میشه و ایشون 24دوساله ک باهمیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من سال اینده 18سالمه میشه و ایشون 24دوساله ک باهمیم 

منم الان 15 سالمه عشقم 19

منم دقیقا قرار گذاشتیم 18 سالم شد عقد کنیم

خانواده اون در جریانن

تو رو خدا دعا کن بهم برسیم . منم برات دعا میکنم عزیزم سفید بخت بشی

منم الان 15 سالمه عشقم 19 منم دقیقا قرار گذاشتیم 18 سالم شد عقد کنیم خانواده اون در جریانن تو رو ...

ایشالله ایشالله بهش میرسی خوشبخت میشی قشنگم منم وقتی وارد رابطه شدم 15سالم بود ایشالله بهش میرسی قشنگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا حال حوصله تمرکز ندارم ۳۹۰ تا جواب حس ششم دادم شرمنده 

لطفا منم بگوووو کی باردار میشممم  

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
ایشالله ایشالله بهش میرسی خوشبخت میشی قشنگم منم وقتی وارد رابطه شدم 15سالم بود ایشالله بهش میرسی قشن ...

ممنون

شرمنذه میشه اگه دوس داری بیای خصوصی یکم حرف بزنی چند تا سئوال دارم

البته اگه دوس داری

ممنون شرمنذه میشه اگه دوس داری بیای خصوصی یکم حرف بزنی چند تا سئوال دارم البته اگه دوس داری

من تازع واردم بلد نیستم قشنگم تو میتونی بیای 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706