2733
2739

خب بیا باهم قرار بزاریم تا ماه بعدی ۵ کیلو کم کنیم پایه ای؟

😁❤️

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..

یه بار سختی میکشی بعدش راحت میشی و اینقدر خوبه که من الان اصلا حاظر نیستم دوباره چاق شم . اصلا کوتاه نیا . تا تهش برو

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره پایه ام ❤️

درخواست دوستی دادم قبول کن،،،ماه بعد اگه زنده بودیم ۲۳ بیا بهم بگیم چیکار کردیم😍✌🏻

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..
2738
شما اضافه وزن داشتی لاغر شدی

اره .25 کیلو چند سال پیش کم کزدم جدیدا  کیلو اضافه شدم باز کم کردم

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
باشه عزیزم قبول کردم😘

❤️😍موفق باشییی عزیزم

2706