2733
2734
عنوان

عمل انحراف چشم جواب میده؟

198 بازدید | 32 پست

من تو سایت دیدم خیلیا میگن ناراضی بودن خیلیام میگن راحته بعضیام چند بار عمل کردن🙂

دکتری میشناسید که با یک بار عمل موفق بشه؟

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسرم هر دوتا چشماش انحراف داشت عمل کرد الان کامل درست شده . تبریز بودیم دکتر منصور هادیزاده

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
پسرم هر دوتا چشماش انحراف داشت عمل کرد الان کامل درست شده . تبریز بودیم دکتر منصور هادیزاده

حیف که خیلی دورم😔

حیف که خیلی دورم😔

دکتر زیاده بگرد دنبال خوبش و کار بلد من پسرم ۵ سالش بود عمل کرد قبل اون همه خیلی بهم میگفتن بچت چشاش کجه وقتیم خاستم عمل شه عالم و آدم نزاشتن ب خصوص مادرشوهر و پدرشوهرم خلاصه درکت میکنم بگرد دکتر خوب و برو عملش چنان ترسناک نیست  تامین هم بگیر ک خوب میشی.

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
نه چشمام انحراف داره میخام درمان کنن

پیش دکتر خیلی خوب برو

تو شیراز بیمارستان دکتر خدادوست شنیدم عالیه

کلا این بیمارستان واسه چشمه

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
جنوب دنبال دکتر خوب تو شیراز میگردم

یه سر بزن بیمارستان دکتر خدادوست

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
واسه من یکی از چشمام دوباره برگشت یکمی باید دوباره عمل کنم ولی اگه بعدش خیلی مراقبت کنی شاید لا ...

چند سالتونه بود عمل کردین؟من کسی حمایتم نمیکنه واسه همین خاستگار ندارم 

2706