2733
2739

یعنی پیش خودش فکر میکنه که منو اذیت نکرده ؟؟؟

بین منو جاریام همیشه فرق گذاشت چون منو نمیخاست برا همه جاریم قبلیا و بعدیا بهترین مجلس و لوازم و خونه رو داد چون خیلی پولداره 

اما بمن و همسرم یک هزار تومن کمک نکرد و چقد ما سختی کشیدیم مجلسم نگرفت برامون 

تازه پشت سرم خیلی تهمت زد و ابروم رو برد 

بعدم همه جا گفته بود من پسرشو از راه بدر کردم چون باهم دوست بودیم 

یعنی الان من مقصرم که نیومده خدافظی کنه ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا حلالیت هیچی ولی یه خداحافظی نکرد مثل گاوه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
این همه اذیتم کرد اما حلالیت نگرفت درسته بنظرت اون حج رفتن??

بسپر ب خدااا

کاش دغدغم خدافظی و  حلالیت نطلبیدن مارشوهر نداشتم بود🥲🙁

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
یعنی تو الان مشکلت اینه؟  دلت از این گرفته؟   خوش به حالت پس غم اینه

مشکلم اینه اگه کمکمون میکرد بچم سوتغذیه نمیگرفت و ما الان در به در دنبال دوا دکتر نبودیم 

اون زمان اگه بهمون از لحاظ مالی مث بقیه بچه هاش کمک میکرد بچه من مریض نمیشد 

ازینکه این همه فرق گذاشت و ابروم برد هنوز که هنوزه توی فامیلشون همه به چشم یک زن خراب بمن نگاه میکنن و محل نمیدن ایناس که اذیتم میکنه 

دریغ از یک حلالیت گرفتن 

بسپر ب خدااا کاش دغدغم خدافظی و  حلالیت نطلبیدن مارشوهر نداشتم بود🥲🙁

اخه تو یکیو این همه اذیت کن برا بچت مجلس نگیر فقط چون از زنش خوشت نمیاد 

بعدم برو مکه 

مکه رفتنت درسته ؟؟؟؟

2706