2752
2734
عنوان

مادرشوهرم رفت مکه از من خدافظی نکرد حلالیت هم نگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 69 پست
تو کار خودتو کردی مگه اجازه ازدواج گرفتی که الان توقع حلالیت داری؟

اخه اون داره میره مکه نباید حلالیت بگیره ؟؟

کار خودمو کردم ولی اون حق نداشت ابروی منو ببره همه جا 

حق نداشت به پسرش سختی بده 

حق نداشت بین بچه هاش فرق بذاره که همسر من بخاطر بی پولی بچه ش سو تغذیه بگیره 

حرف حق رو گفتی اردم شدم مرسی دوستم

بهش فکر نکن  هر قدر زندگی سخت بگیری سخت میگذره گذشته بزار کنار و فقط فکر اینده خودتون باش 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل خودت هم اینکه  هنوز چشم ات به دست بنده خدا هست. هرکس به غیر خدا امید داشت، ناامید شد.&nbs ...

چشمم ب دست اون نیس اما مسبب این همه عذاب و سختی که منو همسرم و بچم کشیدیم اونه 

اخه اون واسطه بود میتونس کمک کنه اما نکرد بین بچه هاش فرق گذاشت فقط به این خاطر که همسرم به حرف اون نکرد برا ازدواجش 

خاله و شوهر خاله مامانم چند دهه قبل رفتن حج واجب

پیرزنه خیلی خوبه کسی هم از دستش ناراضی نیست و حق وناحقی نمیکنه

ولی یکی از اقوام همون موقع خواب دیده بود رفته دیدنی این زن وشوهر و داره زیارت قبولی بهشون میگه

بعد شوهرخاله مامانم بهش گفته بود زنم که مکه نیومده من تنها رفته بودم

بعد که بهشون‌گفتن خاله مامانم گریه کرده گفته من همش فکر خرید و بازار بودم ولی شوهرم باهام نمیومد میگفته من واسه خدا اومدم نیومدم اینجا خرید کنم و.. بعدم کلی پشیمون که چرا دل نداده بود به سفر زیارتی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
جواب خوبی دادید. افرین.

والا فکر کن اون زمان اینجوری بوده الان که همه گرگ صفت شدن جای خود داره

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اخه اون داره میره مکه نباید حلالیت بگیره ؟؟ کار خودمو کردم ولی اون حق نداشت ابروی منو ببره همه جا&n ...

فکر کردی حلالیت گرفتن الکی؟ این چیزها توفیق می خواد. 

خودش رو محروم کرده. روز قیامتی هست، روز حسابرسی هست. پناه به خدا.

اخه اون داره میره مکه نباید حلالیت بگیره ؟؟ کار خودمو کردم ولی اون حق نداشت ابروی منو ببره همه جا&n ...

والا تمام هست ونیست مادرشوهرم از منو شوهرم مجلس هم نگرفته دوبار رفته مکه دوبار هم تمتع وعمره ثبت نام کرده جدیدا هم سر شوهرم کلاه گذاشته ندیدم حلالیت بگیره .باز مال تو خوبه پسرشو داده وخلاص

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

مادرسوهر منم همین کارو کرد بدون خداحافظی..وقتی برگشت همه ازش پرسیده بودن عروست کو گفته بود زنگ زدم خداحافظی کردم ولی جوابمو نداد زنعمویشوهرم زنگ زد بیا ولیمه گفتم کسی ازم حلالیت که هیچ خداحافطی هم نکرد گفت میگه تلفن  روش قطع کردی گفتم بگو حاج خانم تازه ازمکه اومدی بازم دروغ میگی

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
والا فکر کن اون زمان اینجوری بوده الان که همه گرگ صفت شدن جای خود داره

اینها غربت امام زمان عج هست. 😔 دردهایی که افراد به اصطلاح شیعه به دل امام زمان عج می گذارند،  😔. همه چیز رو سرسری گرفتیم. 😔

شاید بخاطر همیناکه گفتی نیومده روش نشده

خب الان من چکار کنم دلم باهاش صاف نمیشه 

منم مث بقیه دوس داشتم مجلس بگیرم 

دوس داشتم اول زندگیم ارامش داشته باشم اما اون نذاشت 

چجوری ببخشمش 😥

چون از من خوشش نمیاد فک میکنه من پسرشو دزدیدم

حجش قبول باشه یا نه ضرر وسودی براتون نداره 

من نمیدونستم باهات مشکل داره فکر میکردم باهم خوب بودید وخداحافظی نکرد

شما که میدونستی موافق نیست وبرات مهم نبود نظر خانوادش وازدواج کردید دیگه بقیه اش هم برات مهم نباشه چیکار میکنن کجا میرن پولشونو خرج کی میکنن

واللا من مادرشوهرم‌خودش اومد خاستگاری ولی تا به الان یه هزار تومنی خرج زندگی پسرش نکرده 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
حلالییت بگیره خطاهاش جبران میشه؟  دلت آروم میگیره؟

اره برام جبران کنه همه اون کارایی که برا بچه هاش کرد 

من بعد چندسال زندگی فرش و یخچال درستی ندارم بعد اون همه لوازماشو نو کرده که از مکه میاد خونش مرتب و شیک باشه 

بعد من ارزوی یک یخچال ساید به دلم مونده 

اما برا همه بچه هاش خریده 

اینها غربت امام زمان عج هست. 😔 دردهایی که افراد به اصطلاح شیعه به دل امام زمان عج می گذارند،   ...

یه چیزهایی برای خود ما که کلی گناه داریم و روسیاهیم پیش امام زمان باورش سخته چه برسه به خود امام زمان دوره ای شدن راحت تهمت می‌زنیم بدون اینکه درک کنیم پای آبروی یه مسلمان وسطه

2706