2733
2734
عنوان

مادرشوهرم رفت مکه از من خدافظی نکرد حلالیت هم نگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 69 پست
خب الان توقع دارن براشون سر راهی بدیم وقتی هم اومدن توقع دارن کادو ببریم  هرچی میخرن و هرجا می ...

نبر عزیزم شوهرت هرکار دلش خواست بکنه یه حرفی نزن اونم بره سمت مامانش وبی محلی کنه بهت

تو خودتو کنار بکش 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

[QUOTE=338727497]با آبروی پسر خودش داره بازی میکنه  ولی خب مهم برات باشه شوهرت از حق وحفوقش گذشت تا تورو  شوهرم از حق و حقوقش نگذشت وقتی دید مادرش کوتاه نمیاد مجبور شد قید همه چی رو بزنه

اینم میشه یک گناه دیگه مادرش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدمت ات گفتم، اون پاش گیر هست، بدجور هم گیر هست. اما شما هم که امیدت به بنده خدا هست، این ضعف اخلاق ...

یعنی چی یعنی شما الان میگی همه چیو بسپرم به خدا و با مادره خوب باشم ؟؟؟

یعنی چی یعنی شما الان میگی همه چیو بسپرم به خدا و با مادره خوب باشم ؟؟؟

نه نگفتم خوب باش، دلی شکسته و تهمت زده، بدجور پاش گیر هست.

اما می گم به عیرخدا، امید نداشته باش، اینکه نخریده و تفاوت گذاشته، آدم ناراحت می شه، اما آنقدر توقع نکن، آنقدر چشم به دست بنده نداشته باش. 

کار خوبه خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه؟

در مورد چطوری رفتار کردن هم ، اینجا بپرس، کمک ات می دن

[QUOTE=338727497]با آبروی پسر خودش داره بازی میکنه  ولی خب مهم برات باشه شوهرت از حق وحفوقش گذش ...

همین عشق شوهرت بهت صد هیچ از جاری هات جلوتری فقط مراقب باش با بدگویی در مورد مادرش از دستش ندی مردا هرچی هم با خانوادشون چپ بیوفتن ولی راضی نیستن حتی عشقشون بخواد از خانوادشون بد بگه 

بهشم نگو مامانت بهت کمک نکرد مقصر بدبختی مون و...اونه

یهو برمیگرده بهت میگه مقصر بدبختیام خودت هستی اگه باتو ازدواج نمیکردم همه چی داشتم و...

خلاصه که مراقب باش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خب عزیزم مشکل از شماست....!!! عجب ......🙄🙄🙄🙄 شما آرزوی یخچال ساید داری پدرشوهر مادرشوهر ...

این لوازم رو به همه بچه هاش داده به همسر منم میداد درصورتی که با من ازدواج نمیکرد 

بلخره باید یجوری حلالیت بگیره و دل منو بدست بیاره بخاطر تهمتایی که زده 

این تعریف هایی که می کنید، برداشت اینکه ب بنده امید داری،  رو خودت کار کن، برا من هم دعا کن. من ...

اخه خدا چجوری به ادم میده بنده شو واسطه قرار میده دیگه 

اینام پولدارن اما نمیدن ولش سپردم به خوده خدا

نبر عزیزم شوهرت هرکار دلش خواست بکنه یه حرفی نزن اونم بره سمت مامانش وبی محلی کنه بهت تو خودتو کنار ...

اخه پروعن یهو جلو جمع میگن فلانی هیچی کادو نیاورده یا میگن فلان عروسمون برامون بهترین کادو رو اورد جلو من میگن که من خجالت بکشم 

بعد منم روم نمیشه بگم اگه اونا براتون اوردن شما براشون قبلا انقد دادین که الان این کادوهایی که میارن چیزی نیس 

روم نمیشه بگم بمن چیزی ندادین که الان توقع دارین براتون بیارم

اخه خدا چجوری به ادم میده بنده شو واسطه قرار میده دیگه  اینام پولدارن اما نمیدن ولش سپردم به خ ...

خوب کاری می کنی بسپار به خدا، 

کمک کردن و دستگیری هم جز رزق و روزی و توفیق آدم هست، خیلی ها خودشون رو محروم می کنند. تازه یکسری روز قیامت باید جواب پس بدن، چرا دستگیری نکردن.

دقیقا همینه که گفتی خیلی راحت ابرومو جلوی عروساش و فامیلش برد. منم هنوز که هنوزه جلوشون سرم پایینه ه ...

چرا برای گناه نکرده خجالت میکشی قرار نیست هر کی هر چی پشت سرمون بگه مردم به همون دید ما رو نگاه کنند شما با این افکار فقط خودت آزار میدی 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .