2733
2734
عنوان

کدومتون حاضرین با همچین مردی زندگی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3147 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردها سه دسته ان

شکمی 

و ...

شخصیتی

مرد شما شخصیتیه!

باید روش های وزیر بودن رو یاد بگیری

وزیری که اغلب حرفش به کرسی می شینه!

دکتر حبشی کلیدهای اقتدار مرد

رو بشنو

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

دقیقا همین رفتارا رو شوهر دختر خواهر من داشت ینی اصلا فک کردم اونه 

متاسفانه منجر به جدایی شد

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2728
نه اتفاقا ربطی نداره،من وشوهرم عاشق هم بودیم،هنوزم هستیم،اگه خدابخواد شاید بازبهم برگردیم،ولی این جد ...

خب ظما میگی برای مسائل غیرقابل حل منم موافقم که برای مسائل غیرقابل حل فقط جدایی جواب میده ولی برای چیزایی که حل میشن باید تلاشمونو بکنیم. امیدوارم شما هم بهترین تصمیم رو بگیرید و موفق و خوشبخت بشید💐💐

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
خب ظما میگی برای مسائل غیرقابل حل منم موافقم که برای مسائل غیرقابل حل فقط جدایی جواب میده ولی برای چ ...

مرسی همچنین

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

من چون این تجربه رو دارم میگذرونم باید بگم خودم دارم فنا میشم و هیچ علاقه شخصی من به وقوع نمی‌پسندد بخاطر این اخلاقا.

همه از دور میگن چقدر طرف خوبه ولی نمیدونن که مثل پرنده ای هستیم که بهترین غذا و آب و جای خواب داریم ولی تو قفسی از طلا که هیج راه فراری نداری..

2740
میشه بگی چجوری خوبیهاشو میبینی؟ چجوری باری خودت پر رنگشون میکنی؟

همش تو ذهنم کارای خوبش رو تصور میکنم .

همین که خیانت نمیکنه و خیالم راحته 

اینکه اونقدر درگیر کار و زندگیشه 

با مردای مقایسش میکنم ک یک درصد واس زنشون ارزش قائل نیستن .

همبنکه دوسم داره .

و منم خب اخلاقای بد دارم حتماااا 

شوهرم منو همینجور ک هستم میخاد 

منم اونو همونجور ک هست میخام .

بنظرم خوبیاش زیاده گل بی عیب خداست عزیزم ولی کم کم هروقت حالش خوب بود باهاش حرف بزن یکم تغییر بده اخلاقاشو

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
بعد ی مدت خودم درستش میکنم اخلاقای بدشو😂

این تفکر که بخوتی اخلاق یه ادم رودرست کنی خیلی اشتباهه

ادمااونی که خودشون می خوان نمیشن بعدبیان اونی بشن که مامی خوایم؟؟؟؟

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰