2726
عنوان

کدومتون حاضرین با همچین مردی زندگی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3135 بازدید | 93 پست
نه به دوست داشتن ربطی نداره

اتفاقا به نظر من ربط داره کسی که زندگیش و شوهرشو دوست داره نهایت تلاششو واسه درست کردنش میکنه ولی خب کسی که زیاد عاشق زندگی و شوهرش نباشه فقط غر میزنه 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبیاش مثل شوهر منه بدیهاش هم تقریبا بجز عصبانیتش، اونقدر عصبی نمیشه که چیزی بشکنه داد میزنه ولی بیشتر نه 

پوشش هم میگه پوشیده باش ولی نه اونطوری که خودش لباس انتخاب کنه یا محدودم کنه. 

ولی در کل زن اخلاقش خوب باشه و بلد باشه میشه مردها رو تغییر داد

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
2728

من دارم با یه همچین ادمی زندگی میکنم حتی سر کار هم نرفتم اوایل خیلی بد بود ولی الان بهتر شده ولی وسیله نمیشکونه وچون خودمم چادری ام کاری بهم نداره ولی مهمانی با خودش میرم ولی تو خیابان خودم میرم 

از اینکه جدا شدی راضی هستی؟

نه چون دلم هنوز پیششه،بااینکه خواستگارم دارم،اونم بدترازمن دلش پیشمه مطمئنم چون بادامادمون دوسته یسره میگه توماشین میشینم هرجا میخوام برم فکرمیکنم چراکنارم نیست،هرخیابونی میرم همه خاطراتش جلوچشممه،(منم همین طورم)

ولی خب شاید‌زمان حل کنه همه چیو...فعلا۱ ساله گذشته

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
اتفاقا به نظر من ربط داره کسی که زندگیش و شوهرشو دوست داره نهایت تلاششو واسه درست کردنش میکنه ولی خب ...

نه اتفاقا ربطی نداره،من وشوهرم عاشق هم بودیم،هنوزم هستیم،اگه خدابخواد شاید بازبهم برگردیم،ولی این جدایی کمک کنندست هم اینکه بالغ ترمیشیم هم اینکه به چیزهایی که میخوایم میرسیم،بهترازاینه یسره دعوا سرمسائل غیرقابل حل،نظدمشاورمونم همین بود.

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

به هیچ عنوان کنار نمیام

خودم یه کم حالت رئیس دارم اگه همسرم هم این جوری باشه که واویلا میشه

ضمنا کار اینقدر برام مهمه که به خاطر هیچ کس حاضر نیستم کار نکنم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

اما اگه ازدواج کردی به نظرم به طلاق فکر نکن

به جاش به تغییر همسرت فکر کن

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706