2737
2734
عنوان

کدومتون حاضرین با همچین مردی زندگی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3165 بازدید | 93 پست
این تفکر که بخوتی اخلاق یه ادم رودرست کنی خیلی اشتباهه ادمااونی که خودشون می خوان نمیشن بعدبیان اون ...

حرف جالبی بود...

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلی نداری؟

اسی ببین بستگی به خودت داره

اگه میتونی بپذیری که ازت توقع غلام حلقه به گوش بودنداره وبه عبارتی می خواد مثل برده براش باشی ونه یک انسان ازادکه خودش برای خودش تصمیم میگیره،باهاش ازدواج کن

امااگه مثل من وخیلی ازخانم هابرای خودت احترام قائلی وخودت روجنس دوم نمیدونی ومعتقدی یک انسان ازادی که خودش باید برای خودش تصمیم بگیره نه پدر،برادر،شوهر،عمودایی وباقی مردهای زندگیش،اون وقت ازدواج نکن

البته اگرمثل خیلی ازخانم هاهمون یه مقدارمحبتی که بهت میکنه برات کافیه واینکه می خوادمثل ارباب هاباشه برات مهم نیست بازم نظرم اینه ازدواج کن

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
2742
مردها سه دسته ان شکمی  و ... شخصیتی مرد شما شخصیتیه! باید روش های وزیر بودن رو یاد ب ...

چه جالب...

حتما استفاده میکنم.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
دقیقا همین رفتارا رو شوهر دختر خواهر من داشت ینی اصلا فک کردم اونه  متاسفانه منجر به جدایی شد

پس مردهایی مثل شوهر من زیادن.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

همسر منم همینطوره یعنی میگه هرچی من میگم بگو چشم😒پر تلاش و اینده نگره فکر خانواده و زندگی و بچه اشه ولی علایق و خواسته های من برای مهم نیست 

فقط غیرممکن،غیرممکن است.
يعني تا قبل از بچه اين اخلاق ها رو نداشت؟

نه منظورم اینه با وجود بچه طلاق میگیرین؟ 

2738
ممنون . معمولا مینویسم استارتر بخونه پاک میکنم . خواستم واسه خودتون بفرستم .

باشه بنویسید.

نه منظورم اینه با وجود بچه طلاق میگیرین؟ 

نه هرگز

من خودم مردي با مشخصات شوهر شما رو اصلا نميتونم تحمل كنم اما من خودم باشم با وجود همچين شوهري اصلا و ابدا بچه نميارم اما وقتي بچه رو با ميل و اختيار خودم اوردم پاي كارم ميمونم و زندگي ميكنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اسی ببین بستگی به خودت داره اگه میتونی بپذیری که ازت توقع غلام حلقه به گوش بودنداره وبه عبارتی می خ ...

متاسفانه من هفت ساله تو این زندگی ام...😔

نه هرگز من خودم مردي با مشخصات شوهر شما رو اصلا نميتونم تحمل كنم اما من خودم باشم با وجود همچين شوه ...

درست.

منم یه بچه دارم و بعضی وقتا میگم همه چیزو ول کنم برم ولی سخته😞

خوب بالاخره در مقابل آینده اون بچه هم مسعولیم.

برای همین تصمیمی که میگیریم زندگی هر دو رو دستخوش تغییر می‌کنه.

متاسفانه من هفت ساله تو این زندگی ام...😔

اسی طلاق بگیر

یابهتره بگم مهربردگیت روازصورتت پاک کن

محبتش بخوره فرق سرش وقتی نمیتونه زنش رو یک انسان ازادبدونه

ببین این شرایطی که گفتی مثل این میمونه ارباب داشته باشی امااربابت مهربون باشه وفقط به خاطراینکه مهربونه نخوای که از زیر بردگیش بیای بیرون

به هرحال هرچقدرم مهربون باشه بازم داره باهات مثل یک برده رقتارمیکنه

فکرکن اگه یک زن به شوهرش بگه باید به خاطر من نری سرکار،پوششت روفلان کنی،به حرف من گوش بدی و..

همه بهش میگفتن زن ذلیلامااگه مردبیاداینهاروبگه همه میگن خب مرده طبیعیه

ببین جامعه مامردسالاره وزن روادم حساب نمیکنه

حتی خیلی ازخانم ها هم مردسالاروزن ستیزن نمونمش رو توهنین سایت وتوهمین تاپیک فراوون میبینی

ولی باید ازیه جایی تغیرروشروع کنیم

نبایدبزاریم نسل های بعدی هم،دخترانمون هم توی این مردسالاری وزن ستیزی پابه دنیابزارن،نبایدبزاریم پسرانمون هم فکرکنن چون مردهستن اجازه دارن زنهاروبه بردگی بکشونن

تغیرروبایدشروع کرد،ازخودمون

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
2706