2733
2734
عنوان

نفقه چقدره؟

111 بازدید | 11 پست

نفقه یه ماه یه خانوم و بچه۴ساله ک تو خونه شوهر هم نیستن چقدره؟ 

شوهره۱۵/۱۶ملیون حقوقشه

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

نفقه زن در صورت تمکینه، نفقه با توجه شئونات و کمالات زن تایین میشه و همین طور منطقه زندگی.. فرزند ولی دور هم باشه باز باسد پدر نفقشو بده. دادگاه تایین میکنه، فک کنم بین مالی یک و خورده ای تا چهار پنج تومن متغیر باشه،، دقیقشو نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۵۰۰ نمیگیرم ۱تومن واسه بچم میگیرم ولی میدونم نرخ جدید این مبلغه شکایت نکردم چون حوصله و اعصابشو ند ...

درسته. یعنی توافق کردین با شوهر سابقت که این مبلغو بده بدون شکایت و تایین مبلغ از طرف دادگاه؟ 

درسته. یعنی توافق کردین با شوهر سابقت که این مبلغو بده بدون شکایت و تایین مبلغ از طرف دادگاه؟ 

ن همون سالی ک میخواسنم جدا شم شکایت کرده بودم این مبلغو تعیین کردن دوساله همینو میده نده سنگین تره والا

ن همون سالی ک میخواسنم جدا شم شکایت کرده بودم این مبلغو تعیین کردن دوساله همینو میده نده سنگین تره و ...

آره واقعا یه تومن چیه آخه. چند سالشه بچتون؟ مدرسه ای باشه هزینش بیشتر از ایناست

آره واقعا یه تومن چیه آخه. چند سالشه بچتون؟ مدرسه ای باشه هزینش بیشتر از ایناست

۴ سالشه 

کلاس شنا نوشتمش ۴ تومن حقوق ماهیانم ۵ تومنه فک کن دیگ چقدر ت اون ماهی ک کلاس نوشتمش تو تنگنا بودم

الان تابستونه کلاسای مختلف میبرمش و هزینه هاش خیلی میشه

یه دست لباس بیرونی پرسیدم نزدیک دو تومن میشد سرتاپا 

تصور کن دیگ🤦‍♀️

۴ سالشه  کلاس شنا نوشتمش ۴ تومن حقوق ماهیانم ۵ تومنه فک کن دیگ چقدر ت اون ماهی ک کلاس نوشتمش ت ...

خب با توجه به درآمدت براش هزینه کن، ماهی چهار تومن کلاس شنا خیلیه، یه رشته دیگه میفرستادی عزیزم. درآمد پنج تومن هم خیلی کمه، شغلتو نمیتونی عوض کنی؟ دوستم تو رستوران کار گرفته ماهی 9 تومن، صبحانه و ناهارشم میدن. ولی وقتی میبینی پدرش داره کم میزاره یه شکایتی بکن، چون وظیفشه هزینه کنه 

خب با توجه به درآمدت براش هزینه کن، ماهی چهار تومن کلاس شنا خیلیه، یه رشته دیگه میفرستادی عزیزم. درآ ...

ماهی ۴ تومن نمیدم کلا ده جلسه اموزش ۴ بود ک داره تموم میشه 

دنبال شغل جدیدم که به تایمم بخوره اخه نمیتونم ساعت کاری زیاد وایسم سر کار ب خاطر دخترم