2737
2734

اول خوبی هاشو میگم.

مردی که دست و دل بازه، چشم و دل پاکه، اهل خیانت و اعتیاد و رفیق بازی نیست. خونواده دوست و ناموس پرسته.

اهل تلاش و کار و تو کارش موفقه و به فکر پیشرفته وضع مالی خیلی خوبی داره. همه هدفش تو زندگی کارو و رفاه خونوادشه ...

از هیچی تو زندگی کم نمیزاره. هر شب برای زن و بچش وقت میزاره و اونا رو بیرون می‌بره ، مسافرت می‌بره...

ابراز علاقه می‌کنه هم عملی هم زبانی...

برای بچه اش بهترین پدره...

بین مردم خوشنامه و محبوبیت داره .

ولی یه اخلاق های خاص داره  ...

از اونایی باشه که بگه هر جور من می‌خوام رفتار کن تا تمام زندگیمو پات بریزم ولی اگه خلاف میلش عمل کنی چنان می افته رو دور لجبازی و بداخلاقی که انگار اون آدمی که میشناختی نیست.

به شدت تعصبی و رو ظاهر و پوشش حساس،  در حدی که خودش بگه چی بپوش و خودش انتخاب کنه.

رو رفت و آمد حساس باشه. بگه هر جا خواستی بری باید با من هماهنگ باشی جایی که من دلم نمی‌خواد نباید بری و هر جا دوست داری بری با هم بریم.

با سر کار رفتنتون مخالف باشه خصوصا جایی که محیط مردونه داشته باشه.

اگه عصبانی بشه ، خشم غیر قابل کنترل داشته باشه در حدی که وسیله بشکنه و سرت داد بزنه و تبعات بعدش.

در واقع مرد سالار باشه و از اونایی که میگه حرف باید حرف مرد باشه ‌‌‌...

کدومتون حاضرید به زندگی با همچین مردی ادامه بدید. یا باهاش زندگی کنید.

خواهشاً واقعیت رو بگید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه زودتر ازدواج کرده بودم تو سن کمتر و بچه داشتم ازش و هدف خاصی هم نداشتم میموندم 

اما الان با توجه به هدفام این غیریتی بیش از حد بودنه مانع میشه

نمیدونم شرایط خودتو باید بسنجی

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393

شوهر من تقریبا اینجوریه البته منهای بخش عصبانیتش و انتخاب لباس. فقط بهم میگه لباست پوشیده باشه همین. در مورد کار هم با محیط مردونه مشکل داره وگرنه با کار کردن نه. در مورد اینکه هرطور اون بخواد رفتار کنم هم اوایل اونجوری بود ولی درستش کردم. در کل اگه همدیگه رو دوست داشته باشید قابل حلن این مواردی که گفتم. و من از زندگیم راضیم خداروشکر

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
من نامزدم دقیقا اینجوریه من به حرفش گوش میدم چون صلاحمو میخواد واسم همه چی میخره واسم کم نمیزاره همی ...

از اینکه حس کنی غیر مستقیم داره بهت تحمیل میشه که خودت توانایی تصمیم گیری نداری و صلاحتو نمیدونی ناراحت نمیشی؟

2706