2737
2739
عنوان

طلاق گرفتم...اوضاع روحیم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خودم مهم نیست فقط میترسم آینده مورد شه واسم،در کل دل نگرانی شدیدی دارم اصلا نمیتونم آروم کنم خو ...

یه سری ب پیج فمنیسم روزمره بزن و راجب پرده ی افسانه ای بکارت یکم تحقیق کن ببین خودتو چ الکی نگران کردی 

فاطمم شما صدام کن فاط
چطوری انقد شُلید؟ منم عقد کردم خیلی هم گرمم اما بکارتمو سفت چسبیدم لولو نبره😎 یکم عاقل باشید🙄

شل؟چقدرم راحت زندگی یکی دیگه رو قضاوت میکنید حتی نمیدونید چطوری بکارتشو از دست داده!!!!!من ترجیح میدم بی عقل باشم به جای اینکه راحت یکیو زیر سوال ببرم

2731
میشه ازت سوالی بپرسم؟الان که دوستت طلاق گرفته وقتی مورد ازدواجی واسش پیش میاد یا خواستگاری معیارش چی ...

میگه می‌خوام فقط منو برای خودم بخواد.

هر کی مشکل متفاوتی داره توی زندگیش. اونا اینجوری بودن که دوستم بیکار شد و بعد همسر سابقش کم‌کم شروع کرد به نق‌نق و غرغر که چرا من فقط باید پول دربیارم و... چرا با پول من کادو برای فلانی باید بگیری و...

بچه‌بازی

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
داداشم میخاد از زنش جدا بشه چند ماهه از هم جدان زن داداشم دلش میخواد برگرده اشک تو چشماش همش طفلک ام ...

چرا کوتاه نمیاد داداشت؟داداشت بخواد طلاق بده باید مهریه بده

عزیزم طلاق گرفتی توهم؟

بله 

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
2740
2706