2733
2739
عنوان

طلاق گرفتم...اوضاع روحیم خرابه

1236 بازدید | 75 پست

سلام عزیزان من تازه طلاق گرفتم بعد از دوسال دوران عقد طی اختلافات شدید مجبور به طلاق شدم موردی که الان دارم یجوری ترس وجودم رو برداشته خیلییییی از آینده میترسم خانوما همش دلهره دارم یه حس بی اعتمادی شدیدی دارم،دوران عقد بکارتم آسیب دیده اینم کمی اذیتم میکنه ولی عمده دل نگرانیم برای دوباره اعتماد کردن هست،کلا خیلی سردرگمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو پیش مشاور و روانشناس .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

عزیزم احساست خیلی طبیعیه‌. به خودت سخت نگیر. باید بگذرونی این دوره رو.

اون قضیه‌ی بکارت هم اصلا برات مهم نباشه. آسیب که هیچی اگه کلا نداشتی هم مهم نبود. جرم که نکردی، مشروع با یکی رابطه داشتی. سرتو بالا بگیر. ارزش تو به اون پرده‌ی بکارت نیست. اگه اول خودت اینو باور کنی، همه قبولش میکنن.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
عزیزم احساست خیلی طبیعیه‌. به خودت سخت نگیر. باید بگذرونی این دوره رو. اون قضیه‌ی بکارت هم اصلا برا ...

برای خودم مهم نیست فقط میترسم آینده مورد شه واسم،در کل دل نگرانی شدیدی دارم اصلا نمیتونم آروم کنم خودمو

گذر زمان درستش میکنه

این دوران حساسه باید مشاوره بری 

سر کار برو یا یه تفریح و سرگرمی داشته باش یه دغدغه ی مهم و هدف دار حالا یا ادامه تحصیل یا ورزش یا موسیقی یا هنر 

رفاقت با آدمای درست میتونه حالتو خوب کنه ولی درست نه با آدمای سم. با چن تا دختر همسن و سال خودت که شاد  باشن و هدف از. دوستی با اونا حالتو خوب میکنهر

مسافرت هم همینطور 

قدر داشته هاتو بدون و خوشحال باش از یه رابطه ي سمی و اشتباه در اومدی. عینک خوش بینی نه، ولی، عینک واقع بینی رو به چشم بزن و در جهت داشتن یه زندگی خوب حرکت کن و از خدا بخواه و بهش توکل کن اینبار یه بخت بهتری نصیبت میشه مطمئن باش 

2706