2733
2734
عنوان

طلاق گرفتم...اوضاع روحیم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 75 پست
چرا کوتاه نمیاد داداشت؟داداشت بخواد طلاق بده باید مهریه بده

نمیدونم والا چی بینشون گذشته فقط یکبار زن داداشم گفت از اونایی که منو نسبت به شوهرم بدبین کردن نمی‌گذرم سرشون بیاد ، خدایش دختر خوبیه هیچ بدی ازش ندیدم تو این چندسال داداشم مشکل مالی پیدا کرده این حتی مهریشم نمی‌خواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان در چه حالید گلم چن وقته جدا شدی 

اردیبهشت تموم کردم خب سخت بود اوایل. ن اینکه پشیمون باشم برای طلاق.  کلن حس خوبی نداشتم زندگی که هفت سال به پاش سوختم   هفت سال از عمرم گذاشتم اینجوری شد ولی دو سه ماه دیگه عادی میشه برات

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
اردیبهشت تموم کردم خب سخت بود اوایل. ن اینکه پشیمون باشم برای طلاق.  کلن حس خوبی نداشتم زندگی ک ...

بچه داری عزیزم؟خیلی سخته درکت میکنم اگه شخصی نباشه میتونم دلیل طلاقت رو بدونم

اولا بکارت رو کلا بیخیالش شو 

چون شما عقد کردی کسی هم پیش بیاد میدونه زنی که عقد کرده حتی دوشیزه باشه بلخره تن برهنه شو کامل شچهر سابقش دیده و رابطه داشتن 

پس اگر این قضیه براش حل شده باشه باکره و غیر باکره نداره 

اگرم براش مهم باشه کلا سراغ زن عقد کرده نمیره 

دوم اینکه طبیعی هست حس بی اعتمادیت زمان بده حل میشه 

سوم اینکه خودت رو مجرد فرض کن و خودت رو بساز 

بچه داری عزیزم؟خیلی سخته درکت میکنم اگه شخصی نباشه میتونم دلیل طلاقت رو بدونم

بله عزیزم. دارم پیش خانواده پدرش.  دلیل طلاقم هم  بیکاری دست بزن فحاشی. اختلال شخصیتی. من خیلی خیلی تلاش کردم براش مشاوره و روان شناسی بردم. گفتن درست نمیشه بدتر میشه تموم کن زندگیت 

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
بله عزیزم. دارم پیش خانواده پدرش.  دلیل طلاقم هم  بیکاری دست بزن فحاشی. اختلال شخصیتی. من ...

چطور پس حزانتشو دادن به پدرش.  منم میخوام جدا شم به خاطر بدرفتاری شوهرم با خودم و بچه ها حاضر نیستم حزانتشونو از دست بدم که پیش اون شخصیت و روح و روانشون آسیب ببینه ...اصلا بخاطر این میخوام طلاق بگیرم بچه هام از این جو دور بشن...یعنی دادگاه حزانتو میده به همچین آدمایی

2706