2737
2734
عنوان

فيلم تركي خوب معرفي كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 30 پست
اره كل مضمون اينه دو نفر با تفاوت زياد عاشق هم ميشن و يكي تا ميتونه موش ميدونه تو رابطشون🤣 ولي واس ...

سینمایی هاشون قویه واقعا تو طنز هم حرف ندارن واقعا قوی هستند

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊

من نسليهان هم خيلي دوس دارم فيلمايي كه بازي كرده رو بهاطر اون ميبينم😑

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فریحا
نفوذی
گودال
عروس استانبول
غنچه های زخمی
محافظ
زن

اینارو من میخوام به ترتیب بگیرم و ببینم

استانبول ظالم و روایت کارادنیز هم فوق العاده بود حتماااااا پیشناهاد میکنم ببین

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞
2728
روزی روزگاری  برگریزان  غنچه های زخمی  تلخ و شیرین  فیلیز استانبول ظالم&nbs ...

از چه سايت يا كانالي دانلود ميكنين

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
ار  فی اسمشع

گوگل

سایت خاصی دان نمیکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
تو گوگل میزنم میاد بالا  بعضیا رو جم قبلا پخش میکرد

گوگل معمولا از تماشا يا اپارات مياره كه سانسور شده 🥺

گوگل سایت خاصی دان نمیکنم

گوگل اخه ساسنور شده مياره از اپارات و نماشا

گوگل اخه ساسنور شده مياره از اپارات و نماشا

من تو ماهوارع دیدم 

بدون سانسور بود

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

فقط مدیرکل😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …