2733
2739
عنوان

فيلم تركي خوب معرفي كنيد

287 بازدید | 30 پست

بچه ها يه فيلمي بود كخ دختره مدل بود يا بالرين بود 

بعد با يه مرد سن بالا اشنا ميشه و عاشق ميشه و مرده همش كنترلش ميكنه و ديونس ! 

اسمش رو ميدونين؟؟؟ 

فيلم خوب هم معرفي كنين 

دختر سفير خوبه؟

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار 

فی اسمشع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

فیلمای خوب ترکی هم س سکه 

تصادف

عشقسیاه و سفید 

ملک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عشق سیاه سفید

هرجایی(عاااالیه🥺) 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738
ار  فی اسمشع

واااي اره 

فصل دومش هم اومده ؟ 

خيلي دوس داشتمش

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
واااي اره  فصل دومش هم اومده ؟  خيلي دوس داشتمش

نمیدونم 

قشنگع

سریال های ترکیه ای واقعا موضوعشون خیلی تکراری و کش دار شده به معنای واقعی آدم دیگه اذیت میشه همش دختر پولدار پسر فقیر یا برعکس و عشقای عجیب غریب برای همین موضوعش ادم زده میشه سینمایی هاشون خوبه قویه ولی تو سریال من یه سلطان سلیمان رو نگاه میکردم یه کادینرو نگاه میکردم و یه آوروپا یاکاسی که طنز بود و شاهکار بود و دورینین گویوم لری که باز طنز بود قشنگ بود رو نگاه کردم عشق ممنوعه عالی بود و یاپراک دوکومو قشنگ بود ارکنجی کوش هم قشنگ بود 

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
سریال های ترکیه ای واقعا موضوعشون خیلی تکراری و کش دار شده به معنای واقعی آدم دیگه اذیت میشه همش دخت ...

اره كل مضمون اينه دو نفر با تفاوت زياد عاشق هم ميشن و يكي تا ميتونه موش ميدونه تو رابطشون🤣

ولي واسه سرگرمي خوبه