عنوان

فيلم تركي خوب معرفي كنيد

276 بازدید | 30 پست

بچه ها يه فيلمي بود كخ دختره مدل بود يا بالرين بود 

بعد با يه مرد سن بالا اشنا ميشه و عاشق ميشه و مرده همش كنترلش ميكنه و ديونس ! 

اسمش رو ميدونين؟؟؟ 

فيلم خوب هم معرفي كنين 

دختر سفير خوبه؟

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ار 

فی اسمشع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

فیلمای خوب ترکی هم س سکه 

تصادف

عشقسیاه و سفید 

ملک

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عشق سیاه سفید

هرجایی(عاااالیه🥺) 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ار  فی اسمشع

واااي اره 

فصل دومش هم اومده ؟ 

خيلي دوس داشتمش

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
واااي اره  فصل دومش هم اومده ؟  خيلي دوس داشتمش

نمیدونم 

قشنگع

سریال های ترکیه ای واقعا موضوعشون خیلی تکراری و کش دار شده به معنای واقعی آدم دیگه اذیت میشه همش دختر پولدار پسر فقیر یا برعکس و عشقای عجیب غریب برای همین موضوعش ادم زده میشه سینمایی هاشون خوبه قویه ولی تو سریال من یه سلطان سلیمان رو نگاه میکردم یه کادینرو نگاه میکردم و یه آوروپا یاکاسی که طنز بود و شاهکار بود و دورینین گویوم لری که باز طنز بود قشنگ بود رو نگاه کردم عشق ممنوعه عالی بود و یاپراک دوکومو قشنگ بود ارکنجی کوش هم قشنگ بود 

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
سریال های ترکیه ای واقعا موضوعشون خیلی تکراری و کش دار شده به معنای واقعی آدم دیگه اذیت میشه همش دخت ...

اره كل مضمون اينه دو نفر با تفاوت زياد عاشق هم ميشن و يكي تا ميتونه موش ميدونه تو رابطشون🤣

ولي واسه سرگرمي خوبه

2706