2733
2734

اگه اشنایی کسی این کارست بگین کارش چطوریه اینا صرفا کنجکاوی وگرنه اصلا کار خوبی نیسد استفاده از دعا حالا اگه کسیو می‌شناسین از این کارا بلده بگین تعریف کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دعای قرآنی اعتقاد دارم . چیزی ک از قران نوشته بشه .واقعا هم خوبه 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2728
دعای قرانی چه فرقی داره؟ 

مسلام دعایی ک از قران نوشته بشه . خیلی خوبه 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2740

ما یه همسایه داشتیم کلا خیلی با ما بد بود همیشه اشغالاشونو مینداخت تو حیاطمون یجوری بود اخلاقش هیجوقت نفهمیدیم چرا بعد یه مدت همش بدبیاری میاوردیم یه دعانویسی رفتیم گفت پرنده تو خونتون لونه کرده گفتیم اره گفت پرنده شومه اول اسم طرفی که طلسم کرده بودم بهمون گفت فهمیدیم همسایمونه توی اون چند ماه مادر بزرگم فوت کرد مادرم مریض شد همش قرص میخورد و پدرم اوضاع مالیش خیلی بد شد ولی بعد باطل کردنش مثل اب رو اتیش همه چی به روال عادیش برگشت

ذات خوب پشتش خداست♥️

اره من میشناسم اطراف خونه بابام ایناس من یه بار از چیزی ترسیده بودم شبا نمیتونستم بخوابم بابام گف ببرمت اونجا رفتیم به بابام گف تو بیرون باش بهم گف به من نگا کن بهش نگا کردم گف ترسیدی مات مونده بودم گفتم اره حالاااا به شوخی بهم گف هر کیو دوس داشته باشی اینجا اسمش میادااا منم گفتم کسیو دوس ندارم نگا کردنی گف همونیو که میخوای میاد خواستگاریت دیگه الانم که الانه از ذهنم نمیره