2733
2739
عنوان

هرچی درباره دعا طلسم میدونین بگید بترسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 102 پست

من خیلی تو اطرافم دیدم پسرعموی خودم چند سال عاشق سه دختر بود همو خیلی میخواستن قرار ازدواج داشتن خانواده ها میدونستن طی ۳روژ پسر عموم خود به خود عوض شد رفت دخترخاله ای که ازش متنفر بود رو گرفت همه مطمئنیم طلسم شده چون قبلا متنفر بود از زن الانش مادرهمون دختره به شدت اهل طلسم و این حرفاست بخاطر موقعیت پسرعموم زودی قالب کردن دخترشون رو الان هم پسرعموم مبگه نمیدونم چطور شد گفتم اونو میخوام

۱سال نشده زنش بچه هم اورد جاش محکم شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیستش عزیزم  به کسی هم اعتماد ندارم

من یه نفرو میشناسم خودم پیشش انجام دادم بعد اینکه کلی جاهارفتمو کلی خرج کردم و نتیجه نگرفتم انقدر از خودش مطمئنه که آدرس خونشو میده بخای بری تحقیق کنی یا میگه اگه یه درصد نتیجه نگرفتی پولتو پس میدم .من اول رفتم تحقیق بعدش پیشش انجام دادم خداروشکر نتیجه گرفتم طلسمه باطل شد 

ممنون عزیزم همچنین زندگی شما

امین گلم😍🙏🙏

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
من یه نفرو میشناسم خودم پیشش انجام دادم بعد اینکه کلی جاهارفتمو کلی خرج کردم و نتیجه نگرفتم انقدر از ...

خداروشکر عزیزم 

کدوم شهر

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2738
اهواز من حضوری رفتم اما غیر حضوری هم انجام میده

من غیرحضوری اصلا نمیتونم اعتمادکنم 

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 🥺🙏😭🤲

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
اگه اهواز آشنا داری اول  بفرستش تحقیق کنه

اره همکارام هستن 

ادرسش کجاس گلم