2733
2734
عنوان

هرچی درباره دعا طلسم میدونین بگید بترسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداشمو بسته بودن بعد 4 سال با زنش نتونست هم خوابی کنه از هم که جدا شدن مامانم کلییی دعا از تو هونه زیر پدال ماشین پیدا کرد بعد چندسال عروسی کرد ماشالله دو تا دسته گلم داره لطفا کسی نیاد بگه اعتقاد تدارم اینا که میزنم تو ملاجش دیگه منکر قران که نمیتونید باشید اومده حتی حضرت محمد هم جادو کرده بودن 😡😡😡😠

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
من خیلی دیدم .حتی سنگین دعا کسی دیگه رو من افتاده بود

خیلی مسخرس مردم میرن دعا باطل کنن ولی نمی‌دونن دارن دوباره یه دعای دیگه میزنن که دعا قبلیشون باطل شع😂😂😂

2740
بعضی دعا نویس ها مثلا دعای محبت مینویسن از رو قران اونا خوبن دیگه سنگینی و اینا نداره

اره دقیقا

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه