2733
2739
عنوان

هرچی درباره دعا طلسم میدونین بگید بترسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 102 پست
داداشمو بسته بودن بعد 4 سال با زنش نتونست هم خوابی کنه از هم که جدا شدن مامانم کلییی دعا از تو هونه ...

آره با دعا هست طلسم هست

ی مدت بابای منو طلسم کردن میخاس زتدگی خواخرمو بهم بزنه 😐💔👩‍🦯

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
اره خیلی خطر داره

ینفر تویه شهر ما بود استغفرالله میگفتن میشینه رو قران

دعا مینوشت

چون جنایی ک براش کار میکردن کافر بودن 

اینم بگم فقط شنیدم راستو دروغشو نمیدونم الله اعلم

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بحث درمورد این چیزا دوس دارم😐💔

منم

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2731
من یبار ختم ۳۰ هزار استعفار گرفتم پشت هم بلا سرمون میومد ینی ربط داره☹

فک نکنم ، آخه سوره ب بلا چ ربطی داره خیلی  هم ثواب داره

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
بله من اعتقاد دارم

اره اخه بعضیا انقدرررر سفت میگن نیست فلان ادم عصبی میشه همه کشورای دیگه اروپا امریکا والا اعتقاد دارن بعد اینا میان میگن ن دروغ 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2740
اره اخه بعضیا انقدرررر سفت میگن نیست فلان ادم عصبی میشه همه کشورای دیگه اروپا امریکا والا اعتقاد دار ...

اره بابا 

اصلا این چیزا تو دانشگاه های کشور های دیگ تدریس میشه 

اره اخه بعضیا انقدرررر سفت میگن نیست فلان ادم عصبی میشه همه کشورای دیگه اروپا امریکا والا اعتقاد دار ...

چون شما به دعا نویس باور داری برات اتفاق میوفته وقتی کسی باور و اعتقاد نداشته باشه اتفاقی نمیوفته...

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...
وایی

ی پسرشم مرد خودشم سرطان تموم بدنشو گرفت زمین گیر شد اما نمیمرد اینقد اوضاعش داغون بود لوله از تو دهنش رد میکردن اب میدادن بهش

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
آره با دعا هست طلسم هست ی مدت بابای منو طلسم کردن میخاس زتدگی خواخرمو بهم بزنه 😐💔👩‍🦯

اره عزیزم خدا برای کسی نخواد سالهاس مادرم تو عذابه ماهم در کنارش جون کلی دعا طلسمش کردن روی همه ماها هم تاثیر گذاشت انقدرر بدبیاری بدشانسی میاریم ی چیزی بخوایم بگیریم سالها طول مبکشه ازبس تو زندگی همه مون سنگینی افتاده 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏