2737
2739
عنوان

هرچی درباره دعا طلسم میدونین بگید بترسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 102 پست
اره بابا  اصلا این چیزا تو دانشگاه های کشور های دیگ تدریس میشه

دقیقا 

اخه الان ایرانیا میدونی شدن مادر روشن فکران جهان منکر میشن تو خیلی موارد

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از رو کتابی چیزی می‌نویسه ؟؟ برا شما ها هم نوشته؟؟

آره از رو کتاب

آره ی بار پسرعموم جنی شده بود براش نوشت دیگ ولش کردن جنا

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
2731

بچه ها دعا وطلسم وجود داره قبول کنین

من خودم ولی خیلی اعتقاد ندارم

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
اره عزیزم خدا برای کسی نخواد سالهاس مادرم تو عذابه ماهم در کنارش جون کلی دعا طلسمش کردن روی همه ماها ...

ای وای عزیزم

اصالت چیزی نیس ک بتونی تقلیدش کنی خب؟!باس تو ذاتت باشه ؛)
2740
چون شما به دعا نویس باور داری برات اتفاق میوفته وقتی کسی باور و اعتقاد نداشته باشه اتفاقی نمیوفته...

شما درست میگید ولی اصلا اینطوری نیس گلم وقتی هزاران بار برای ادم پیش بیاد متوجه میشه که بله میشه چیزی نیس منکرش باشیم تو قران و هزاران احادیث اومده پس چرا چهار قل میگن بخون وا یکاد بخون در امان باشی ...

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
وایی 

فقط وایی

😂

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
اره والا😂

😉😂

اره اخه بعضیا انقدرررر سفت میگن نیست فلان ادم عصبی میشه همه کشورای دیگه اروپا امریکا والا اعتقاد دار ...

منم اگه سرم نیومده بود بهت میگفتم الکیه .ولی به دیگرانم باید حق بدیم وقتی ندیدن این چیزارو نمیتونن قبول کنن

2706