2733
2734

استوری خز زیاد دیدم 

مثلن 

یکی از اقوام دو سه روز قبل شب چله  عکس بازار گذاشته بود 

با همسر در حال خرید آجیل 

یا کادو های همسرش رو میزاشت که عشق جان خریده 

شمام استوری خنده دار دیدید بگید 

ما یکیو داریم از زمانی در قفل کرده تا برگشته انگار باش همسفریم ...همش عکس و ویدیو میزاره ...از شانس بد تصادف کردن اونم گذاشت صدای گریه ش هم گذاشت و نوشت میدنم چشممون زدن ...خدا شاهده ادم میمونه چه بگه والا

ما یکیو داریم از زمانی در قفل کرده تا برگشته انگار باش همسفریم ...همش عکس و ویدیو میزاره ...از شانس ...

🤣🤣🤣ماهم یکی داریم دقیقا همینجوریع و همش میگه بقیه بهم حسادت میکنن 

در حالی ک اکثر کسایی ک فکر میکنن بقیه بهشون حسادت میکنن بقیه دارن مسخرشون میکنن😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه اینم سم تلقی میکنید یکی هس 24 ساعت با شوهرش دعوا داره

مدام استوری عاشقانه میذاره تگش میکنه

یه کنسرت رفته بود سیصد بار از زاویه های مختلف لایو گذاشت و استوری کرد در نهایت افاقه نکرد پستشم کرد!

یه فامیل داریم با هرکی دعواش میشه زارت و زورت استوری تیکه دارو نمیدونم از این چرتو پرتا میذاره که زنگ بزنه به طرف بهتره 😂کلا همرو باخبر میکنه 

آدم به خودش اول شک میکنه من کاری کردم آیا؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
ما یکیو داریم از زمانی در قفل کرده تا برگشته انگار باش همسفریم ...همش عکس و ویدیو میزاره ...از شانس ...

چجوری تو اون شرایط فیلم گرفته؟از صدای گریش چجوری؟

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

دعوای عروس و خواهرشوهر.حالا خواهرشوهر مثلا تحصیل کرده و روشنفکر و باکلاس میدونه خودشو یه چیزایی می کفت بیا وببین.من و شوهرم کلا افتاده بودیم روی گوشی و منتظر استوری بعدی

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706