2733
2734
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست

[QUOTE=224058726]من شوهرم ب اجبار میخاد سقط کنم دارم از ناراحتی میمیرم[/QUOTاون موقعی که داشت..... میخاست حواسش جمع کنه 😒

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم دو راهی؟؟ بارداری دیگه مبارکه انشاءالله قدمش خیره همیشه که نباید خواست ما باشه گاهی هم خواست خد ...

کاش همه تصمیم ها رو خدا برامون بگیره

از انتخاب و تصمیم های خودم بیزارم

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....
2731

من همیشه قرص میخورم،ریسک نمیکنم

پریودیمم تنظیم میشه با قرص

کلا با قرص حال بدنم بهتره🤣😆

بچه که خیلی خوبه،دیگه خواست خدا بوده،به خودت استرس نده،خدارو شاکر باش،قسمت این بوده

ایشالا قدمش براتون خیر و پر از برکت باشه💚🧡💜💫💛💙🍃❤

حتما بری دکتر ،فکر کنم باید به خودت برسی چون یهویی شده

ایشالا که هردوتون سالم و سلامت باشید 💫👌🏻💓🌲تبریک میگم

خوشحال باش عزیزم

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕
من شوهرم ب اجبار میخاد سقط کنم دارم از ناراحتی میمیرم

نمیتونه زورت کنه

نه قانونا نه شرعی

توهم هیچ وظیفه ای نداری که ازش پیروی کنی

پیروی کردنت گناهه!

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
2740
واقعاااواسه خودم پیش اومده😍

👌👌👌😍

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
😐یعنی اقدامی نشده و درون ریزی نداشتیم، موقع ... بیرون میاورد و ....

من قرص ضد بارداری میخوردم و طبیعی هم جلوگیری داشتم ولی خب بازم حامله شدم وقتی هم فهمیدم تلاش کردم واسه سقط کردنش ولی سقط نشد دیگه گفتم حتماحکمت خداهست

خوشبحال کساییکه ناخواسته بار دار میشن دوتا دارم سومی دلم میخاد شوهرم میگه زمونه سخته دوتا بسه موقعیت مالی بدی نداریم همش دعا میکنم ناخواسته بار دار بشم نفهمه از کجا گرفت 💗🤣🤣🤣🤣🤣

2706