2733
2739
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست
😐یعنی اقدامی نشده و درون ریزی نداشتیم، موقع ... بیرون میاورد و ....

با پیشاب باردارشدم که 🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
قربون خدا برم یکی با هزار روش کمکی باردار نمیشه یکیم اینجوری ناخواسته

دقیقا از دیروز دارم ب این فکر میکنم، قربونش برم، بارها میگم من نمیخواستم، خدایا قسموت کسایی میکردی ک از ته دلشون میخوان🙏🏻💗

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم ب اجبار میخاد سقط کنم دارم از ناراحتی میمیرم

این حق انتخاب خودته ک نگرش داری یا ن، چون اون کوچولو الان جزوی از وجودته، تو این شرایط مادره ک تصمیم میگیره🙏🏻

2731
کدوم دو راهی؟؟ بارداری دیگه مبارکه انشاءالله قدمش خیره همیشه که نباید خواست ما باشه گاهی هم خواست خد ...

ب شدت موافقم، میدونم ناخواسته قشنگیای خودشو داره ولی من میخواستم با برنامه باشه، بعد مرتب شدن اوضاع و بعد کارایی ک نکردیم

ن اصلا، فکرشم نمیکردیم، بیشتر از ی ساله همین روشو داریم، ولی این بار نمیدونم چی شد ک گرفت

من سه ساله ازدواج کردم،دو ماه شاید قرص نخوردم،اون دوماه فقط استرس داشتم و هرچی بیبی چک بود من خریدم،دیگه گفتم چه کاریه،قرص خوردم تا الان🤭😊🤣😂😅💫

من عااااشق بچم،شوهرم وحشت داره،ولی میدونم بعدش عاشقش میشه،مثل پدر خودم که الان مامانم میگه تو هووی منی😂😂😂😂

ایشالا خیلی زود منم مامان شم،البته از زایمان میترسم ولی بنظرم خیلیییی شیرینه🤭😊🍃💙❤💛💜🌲ازت خواهش میکنم شاد باش،نگران هیچی هم نباش ،خدا خواسته،این فوق العاده هستش💚🧡🤭😊🍃💙💓❤💛💜🌲

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕
2738
😂😂وااااای، عجب تجربه ی شیرینو قشنگی😍😘

خودم بچهام خواسته بودن تو فامیل منظورمه دیدم واقعا تعجب میکردم پدره بچه رو نمی‌خواست کل نه ماه دل زنش خون کرد الان داره میمیره واسش

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
منم دخترمو در شرایطی باردار شدم که امتحانات ترم اخرمو میدادم .اسباب کشی داشتیم.تنها چیزی که تو فکرش ...

درسته، خدا حفظش کنه شیرین خانومو😍🙏🏻💗

شاید حکمتیه، نمیدونم، از ی طرف خوشحالم از ی طرف دلهره دارم💔

بایه شرایط خیلیییی بد  ولی خب دوستش دارم اصلا حسی رو که این بچه من میده هیچ کس نداده این قدر ش ...

چقد خوبه این حس😍😍خدا برای هم نگرتون داره🙏🏻 الهی سلامت باشین همیشه

خواهش میکنم نگهش دار ... بچه ات باخودش برکت به خونه تون میاره .. هدیه خداست .. قاتل بچتون نباشید 😢 ...

نگرش میدارم، بیشتر از من شوهرم هیجانشو داره، ولی با ترسم چی کار کنم؟🥺

2706