2737
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست

ماهی نیس 

اسنپ هس روزانه درمیاره 

خودم شاغلم متغیر بین 4 تا 9 تومن میشه چون هم حقوق میدن هم پورسانت 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقا منم میخواستم حرف بزنم گفتم الان حمله میکنن که آره تو چکارشونی که دفاع میکنی لازم نیست آدم حتما ...

کاش ملت قبول کنن همه عین هم نیستن اونوقت نصف مشکلات حل میشه 

یه پرستاری می‌گفت من ماهی هشت تومن میگیرم، در حالی که یه آشنای دیگه می‌گفت من سی میگیرم چون همه عین هم نیستن بخدا 

عموم معلمه ، تدریس خصوصی زیاد می‌کنه میگه ماهی ۲۵ درمیارم، درحالی که شوهر عمه م میگه ماهی نه تومن 

روحانی و طلاب هم همینطور ، یکی می‌ره میشه قاضی و استخدام ادارات ، حقوق خوب میگیره ، یکی هم نمیتونه و از بیمه مستمری میگیره ۲ تومن!!!! 

تو هر قشری هم خوب هست هم بد 

هم پولدار هست هم معمولی

فقط چهار پنج نفرو راس مملکت دیدین فک نکنین همه شون اونطوری هستن ، اون دنیا باید جوابگو باشیم بابت ای ...

بزار قضاوت کنن خودشون باید جواب گو باشن

هم این دنیا و هم اخرت چون حق الناس و دین خدا از حق خودش میگذره اما بنده نه

و اینکه تعجب کردم یکی جرات کرد اینجا حرف حقیقت رو بگه 

خدارو شکر تا حالا خورده نشدی

2728
2740
بزار قضاوت کنن خودشون باید جواب گورباشن همی این دنیا و هم اخرت چون حق الناس و دینی بر دوششون و این ...

خورده بشم هم مهم نیست ،ولشون کن بابا 

طرف میاد میگه شوهرم بساز بفروشه سیصد تومن میگیره ، دکتره صد تومن میگیره کسی با اونا کاری نداره 

ملتو درک میکنم خب اون بالاسریا کاری کردن که بقیه بدبین شن ، ولی انصاف نیست دیگه همه رو به اون چشم دیدن و به همه شون توهین کردن ،

بخدا همسایمونه طرف ، روحانی مسجد بود  ،شغل خاصی نداشت ، خدا شاهده تا پارسال یک و نیم می‌گرفت ، اونو که می‌دیدم واقعا می‌فهمیدم چقد ما مردم قضاوتای اشتباه میکنیم

اگه بخوام خودمو بگم هفت تومن میگیرم 

بابام ماهی دو سه تومن بهم میده ولی خب چون خرجی ندارم زیاد پس انداز میکنم 

۱۷ سالمه

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
خورده بشم هم مهم نیست ،ولشون کن بابا  طرف میاد میگه شوهرم بساز بفروشه سیصد تومن میگیره ، دکتره ...

هر کی طبق شرایط'خودش واسه دیگران نظر میده اما هیچ کدوم ما جای دیگری و در شرایطش نیستیم که بخوایم قضاوت کنیم

شنیدی یاجایی نوشته بود؟ هرچی فک میکنم بی تو تارلی رونمیفهمم!!!

یعنی عزیزم شهریار هم یه آه گیرا داره.

یعنی درسته کاری از دستش برنمیاد اما آه گیرا داره که نابودت میکنه. 

شعر مال استاد شهریار هست و از زبان خودش گفته.

تو تارلی به معنای گیرا هست. 

امیدوارم فقط جایی خونده باشید و کسی بهتون نگفته باشه.. چون وقتی این شعر استفاده میشه که طرف بدجوری دلش شکسته.. 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
چرا چرت میگین کسی ک حقوقش ۱۰۰ تومن باشه  تو سال مگ چی میخورید و میپوشید ؟؟ ازطلا ک نیست نهایت ...

کدوم شهر زندگی می کنید شما؟ سبک زندگی ها متفاوته خانووم، یه زندگی خوب توی یه شهری مثل شیراز ماهی ۴۰،۵۰ تومن میشه حداقل برای یه زوج با بچه ی کوچیک، ماهی ۸۰ تومنم گفتین پس انداز کنیم میشه سالی حدود یه میلیارد، دو سال میشه دو میلیارد، با دو میلیارد شما خونه ی خوب پیدا کن ما می خریم حتما

2706