2737
2739
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست
من خودم حدودا۴وشوهرم۶..من تدریس خصوصی توخونه دارم خیلی خوبه لذت بخشه که ادم پول دربیاره وکمک خرج باش ...

چجوری اعتماد میکنی توی خونه خودت تدریس کنی؟ 

منم دوس دارم تدریس خصوصی کنم تو خونه ولی واقعیتش میترسم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم پریروز موجودی کارتم منفی یک بود 

دیروز ۱۲۵ تومن واریز شده 

اون منفی یک رو هم کسر کردن ازم😂😂😂😂😂

شوهرم یکی عین خودم

بترس از دادگاهی که قاضی خودش شاهده..
2731

بااجازه اسی دوستان میشه لطفا هرکی این پست و میخونه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان علیه السلام و حاجت روایی من دعا کنه و صلوات بفرسه ممنون حاجت روا بشین 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2740
سبک زندگی ها فرق می کنه

سبک نمیشه گفت. 

خرج کردن مناسب تره  

مثلا اونی که ۷۰ میگیره شاید هر هفته سه دست لباس بخره که اصلا هم نیازی نیست. در حالی که میتونه با کمتر خرج کردن هم خوب لباس بپوشه 

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
خیلی خیلی بی ارزش شده. دقیقا چهارتا کلاس بری و در ماه دکتر زیبایی چیزی از این ۲۰ ۳۰ تومن نمیمونه. از ...

چرا چرت میگین کسی ک حقوقش ۱۰۰ تومن باشه 

تو سال مگ چی میخورید و میپوشید ؟؟

ازطلا ک نیست نهایت بشه ماهی ۲۰ تومن 

هرماه ۸۰ تومن پس اندازه ک هر ۲ سال میشه بهترین خونه رو خرید جم کنید بابا 

ی حرفایی میزنید آدم شاخ در میاره

خودم فقط مصرف کنندم.درامدثابت نداریم شغل شوهرم ازاده تاسیسات ساختمون.تغریباماهی چهارپنج تومن

مصرف کننده کلمه ی خوبی نیست و به خودتون توهین میکنید, شما امورات منزل رو انجام میدین که کار بسیار سختی هست و البته بدون حقوق و مزایا!! قدر خودتون رو بدونید

2706