2733
2734
عنوان

چگونه مدرسه نرویم !!!

233 بازدید | 21 پست

من ۳ روزه دارم برای امروز برنامه ریزی میکنم که مدرسه نرم و البته که موفق شدم
چگونه مدرسه نرویم :
راه اول : وقتی که شام خوردید خیلی بی حال به بابا یا مامانتون بگید که حالت تهوه دارم و بعدش برید توی دستشویی یکمی مایع دستشویی بخورید و دو تا انگشتتون رو توی حلقتون فرو کنید که بالا بیارید
راه دوم : شب که شد ( وقتی که زمان خوابتونه ) برید روی مبل با یه پتو بشینید و بگویید دلم درد میکنه و خوابم نمیبره (ممکنه بهتون قرص بدن اما مقاومت نکنید !!!) و حدود نیم ساعت بعد برید دستشویی و بعدش بگید اسهال شدم .
نکته !!!!!!!! : روش اول در کنار روش دوم حتما جوابه (100%)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من جای مامانت باشم ازهمون نصف شب شروع میکنم به خوراندن انواع جوشونده بدمزه تا بگی خوب شدم

دقیقا 👌

وای پسر ۹ سالم گاهی از این فیلما داره من جدی میگرفتم اخه هنوز زود برا این مارمولک بازیا همش الکی بود😐😐

اسمش پارساس😂

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
دقیقا 👌 وای پسر ۹ سالم گاهی از این فیلما داره من جدی میگرفتم اخه هنوز زود برا این مارمولک بازیا هم ...

ولی برای دل درد واقعا جوشونده اویشن عالیه که تلخه😬باید کلی نبات بریزیم

پارسا پسرمامان😍
2706